Menu
--
Domů Profil prodejce Katoo Home
  • Prodejce od r. 2012
  • Praha, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 6.2.2012
Město: Praha
Stát: ČR

Katoo Home

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Moc ráda bych vám zde nabízela k prodeji a k nakouknutí výrobky určené do vaší domácnosti. Pod značkou KATOO - Miroslava Vokounová, se již zde na fleru nějakou dobu prezentuji a jsem moc ráda za toto rozšíření, díkyž němu vám mohu představit další výrobky pod značkou KATOO/HOME.

 

Prozatím zde naleznete především filcove podložky vhodné ať už jako podložky pod hrneček, konvičku či větší podložky pod hrnec, mísu nebo vázu. Tak je také  můžete použít jako obrázky či cokoli jiného dle vlastní fantazie.

 

Podložky jsou vyrobené z filce o tloušťce 3 mm, můžete je prát na jemný program a stejně tak žehlit na nízkou teplotu. Podrobné informace na údržbu naleznete vždy na fotografii u jednotlivých produktů.

 

 

Veškeré zboží, které vám zde nabízím je již vyrobené - pošlu vám jej tedy obratem, jakmile peníze přijdou na účet. K odesílání využívám služeb české pošty.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Katoo Home

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím