Domů Profil prodejce katrinka
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Batelov, ČR
  • 1379 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (357) 100%
Nadšenci: 713
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1379
Registrace: 20.12.2008
Město: Batelov
Stát: ČR

katrinka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den, vítám vás ve svém obchůdku a doufám, že se vám zde bude líbit.

Jmenuji se Kateřina Kuřinová a kytky jsou moje vášeň, která mne těší a naplňuje úžasem nad Boží kreativitou a láskou, se kterou nám tady nechal takovou krásu a rozmanitost, že snad do donce života budeme  mít nad čím žasnout!

I po těch letech mne aranžování pořád nesmírně baví a jelikož se snažím vyhovět celému spektru zákazníků, aranžuji jak čistě přírodně, tak i z látkových květin, které mají výhodu trvanlivosti i v náročnějších podmínkách.

V malé vesničce Nová Ves u Batelova mám malé zahradnictví, floristickou dílnu a obchůdek s potřebami pro aranžování.  Většinu sušiny si pěstujeme sami co nejšetrněji, základy na věnce používám slámové, začištěné jutovou stuhou. Pokud se vám bude něco líbit, ráda vám vyjdu vstříc co se týká barevnosti a velikosti výrobků.  Ke všem zásilkám přikládám fakturu, nejsem plátce DPH.

Každý můj výrobek je originál, veškerá vystavená aranžmá jsou autentická, kupujete to, co je na fotkách, nehraju hru na "udělám vám možná podobné".  

Veškeré obaly včetně případných bublin používáme recyklované, nekupujeme je nové, takže se nemusíte bát, že zbytečně zatěžujeme přírodu dalšími odpady. 

Nově jsem začala zkoušet papírovou pásku na zalepování balíků a musím říct, že jsem naprosto spokojená! Je to další krok k udržitelnosti a dělá mi to radost.

 

 Pokud je kupující z Jihlavy, není problém předat zboží osobně.

 Dopravu je nyní možné  vybírat mezi doručením Zásilkovnou, službouPPL,  doručen do druhého dne a Českou poštou- doporučený balík, ale to jen po předchozí domluvě. 

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce  katrinka, prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/katrinka. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

1.3. Kupující zasláním objednávky bere na vědomí, že veškeré zboží je určeno výhradně k dekoračním účelům a že žádné zboží ani jeho část není určena ke konzumaci.

1.4. Případná změna barvy aranžmá působením času, světla, případně povětrnostních vlivů  je přirozený proces, nemůže tedy být uplatňována jako důvod k reklamaci zboží.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je 

možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a 

zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při

přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu. 

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena  faktura.  Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

4.5.  Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese 

//ec.europa.eu/consumers/odr/.“

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího . Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno po dohodě  se zákazníkem buď Českou poštou jako doporučený  balík nebo službou PPL jako balík "Soukromá adresa". Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty a PPL.

.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

7.Ostatní

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tato povinnost se však netýká přijatých plateb placených z účtu na účet (bankovním převodem). U prodeje na Fléru by se jednalo pouze o osobní převzetí na provozovně).

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. února  2016. 

 

Doporučený balík České pošty, jak je obvyklé s platbou předem nebo po předchozí domluvě na dobírku.

Balík PPL s doručením do druhého dne.

Pro zákazníky ze Slovenské republiky je číslo běžného účtu na Slovensku 2500037220/8330, poštovné je 220,- Kč.

Způsob dopravy
Doprava dle výběru zákazníka, nejlépe PPL nebo Zásilkovna, možný je i doporučený balík České pošty. Balík PPL s doručením do druhého dne. Pro zákazníky ze Slovenské republiky je možná SEPA platba bez zvláštních poplatků, poštovné podle výběru dopravce.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od katrinka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--