DOVOLENÁ 31.8.2018-16.9.2018 Objednávky, které příjdou v tomto období budu postupně vyřizovat po tomto termínu. Děkuji a přeji krásné letní dny.
Profil uživatele
katslana
Prodávající
Rumburk
Registrace: 17.5.2012

Nabízím Vám ručně malovaný a batikovaný textil: Trička, tílka, tuniky, mikiny, tašky. Malováno je na kvalitní český i zahraniční textil. Používáme kvalitní francouzské barvy. Veškerý textil je zažehlený a zafixovaný. Ke každému zakoupenému zboží Vám přiložíme návod na údržbu. Perte na 40 stupňů Celsia a žehlete na střední stupeň-bavlna. Posílám v bublinkových obálkách.

 

 

Vítám Vás u mě v mém obchůdku. Jsem moc ráda, že jste se ke mě zatoulali :)

Vyučená v oboru nejsem, zabývala jsem se úplně něčím jiným, ale vždy mě bavilo pracovat rukama, tvořit a hlavně malovat. To je moje životní vášeň. Začínalo to v dětství fixkama, pastelkama, vodovkama(ještě ty kulaté,patrové:), poté akrylové malby. Malbě jsem se vzdálila v pubertě, ale pak přišla jedna těžká životní událost, která mě díkybohu donutila se vrtnout k něčemu, co mě vždy uklidňovalo a naplňovalo. Bydlíme s přítelem v krásném malém dřevěném domečku na vesnici, na zahradě potůček, ale v bezpečné vzdálenosti:) kde je spousta inspirace a klidu. Máme 3 pejsky, kteří jsou moje druhá záliba a 1 králíčka, takže je o zábavu postaráno. Doufám, že se tu s Vámi budu potkávat častěji.    Krásný sluníčkový den Všem a úsměv na tváři:)

Perte prosím trička max. na 40 stupňů Celsia.  Prvně raději perte v ruce odděleně a poté můžete v pračce jako jemné prádlo. Žehlit po rubu a na střední stupeň-bavlna. Moc Vám děkuji.

Návod vždy přiložím k tričku, ale raději píši i zde:)Kupující má právo odstoupit od smlouvy a zboží vrátit i bez udání důvodu v zákonné lhůtě 14 dnů od doručení. Toto právo nelze uplatňovat u zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

Kupující musí o tomto kroku předem informovat prodávajícího např. vnitřní poštou nebo jinou písemnou formou.

Zboží musí být vráceno v původním stavu, bez známek poškození a nošení. Není možno posílat vrácené zboží na dobírku! Takový balíček nebude převzat.

Prodávající uhradí kupujícímu částku za vrácené zboží ihned po jeho obdržení.

Náklady spojené s přepravou vráceného zboží zpět k prodávajícímu hradí kupující.

Způsob dopravy
Zasílám českou poštou jako doporučený balíček v kartonové krabici.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
691258
19.1.2018 Vloženo pár nových malovaných kousků...:-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím