Domů Profil prodejce Katy M.
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Rožnov pod Radhoštěm, ČR
  • 2 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 6
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 19.8.2011
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Stát: ČR

Katy M.

/ Prodávající
Novinky
136701
20.4.2013 Sady Occhio del drago ve čtyřech barvách - nejnovější kousky vytvořené technikou Chainmaille

Vítejte ve světě, v němž nic není opakovatelné, vše je originální a jedinečné. Jmenuji se Kateřina Morkesová a těší mne, že jste nahlédli do mého obchůdku. Snad v něm naleznete i něco pro potěchu vaší duše, nebo vašich blízkých. Tvorba šperků, abstraktní kresba a jiné tvůrčí činnosti jsou pro mne jistou formou relaxace. Tvořím pomocí mnoha technik a neustále se učím novým. Níže uvádím několik z nich.

Kroužkování

Kroužkování je jednou z technik, které používám při tvorbě šperků. Technika spočívá ve spojování jednotlivých kroužků různými způsoby. Existují stovky způsobů spojení kovových spojovacích kroužků, které lze využít k tvorbě šperků samostatně, nebo v kombinaci s korálky. Většinou používám kroužky pokovené galvanizací na barvy platina, černá, či staroměď....

Šperky šité

Šité šperky vyžadují při tvorbě značnou trpělivost. Ať už se jedná o šperky s šitými komponenty, nebo o šperky tvořené pouze šitím, základem je vždy velké množství drobných skleněných korálků nazývaných rokail. Stejně jako techniky kroužkování, i šití nabízí mnoho způsobů využití, které dává vzniknout výrazným, originálním šperkům.

Ketlování a jiné techniky tvorby šperků

Kromě výše uvedených technik používám i jiných způsobů tvorby šperků, které stojí za zmínku. Jedná se například o ketlování, technika WigJig, drátkování či malbu na již hotové komponenty. Oproti kroužkování a šití se jedná o jednodušší postupy, přesto neméně úspěšné při tvorbě krásných, originálních šperků z různých materiálů.

Abstraktní kresba a jiné

Mimo tvorbu šperků, se zabývám také abstraktní kresbou. Ke kresbě používám pigmentovou světlostálou tuž. Někdy zabrousím z oblasti kresby i do jiných sfér – malba na dřevo, obrazy, tvorba různých nádob, krabiček, dekorativních předmětů, vlasových spon apod.

Pravidla pro nošení a uchovávání šperků

Aby šperky dlouho vydržely pěkné a nedocházelo k změně jejich vzhledu, je třeba dodržet několik zásad:

  • Nenosit šperky při sportu – předejdete tak zranění, nebo poškození šperku
  • Zabránit styku s vlhkostí – nekoupat se se šperky, neaplikovat na ně parfémy, nenosit šperky při činnostech vyvolávající zvýšenou činnost potních žláz (sport ... )
  • Nevystavovat šperky přímému slunečnímu svitu (uchovávat na stinných, suchých místech)
Způsob dopravy
Zboží posílám doporučenou zásilkou české pošty. Nejčastěji je baleno v bublinkové obálce, případně v krabici vhodného objemu. Odesílám obvykle do 3 pracovních dnů po připsání platby na účet. Výše poštovného se pohybuje dle hmotnosti zásilky a aktiálního sazebníku pošty. Možnost osobního odběru v Ostravě.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Katy M.

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--