Domů Profil prodejce KATY YAKSHA
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • České Budějovice, ČR
  • 7984 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2156) 100%
Nadšenci: 6970
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7984
Registrace: 20.1.2010
Město: České Budějovice
Stát: ČR
Důležitá informace: JAKÝKOLIV MODEL můžeme vyrobit ve všech barvách, které jsou použité na modelech v aktuální nabídce. RÁDI PŘIZPŮSOBÍME přímo na Vás i míry, délku, či ZMĚNÍME délku rukávů, styl výstřihu a podobné drobné detaily:) Vaše přání napište rovnou do poznámky k objednávce nebo pište. Děkuji, Katy

KATY YAKSHA

/ Prodávající

! Drahé zákaznice, odesílací doba balíčků by měla kolísat mezi 1 a 2 týdny ode dne, kdy dorazí platba na účet. Šijeme objednávky vždy za více dní najednou. Prosím, počítejte raději i s delší variantou, neb dílna, se kterou spolupracuji nevyrábí jen pro mě a jak to tak bývá, leckdy se kromě přespříliš zakázek ještě rozbije stroj, či si někdo zraní nějakou potřebnou končetinu.. ale trpělivě vždy čekám a nakonec se všechny balíčky zdárně odešlou.. prosím tedy o trpělivost a věřte, že si veškeré Vaší přízně moc vážím a nesnažím se nikdy nic protahovat.. :-) A kdyby jste potřebovaly šaty do určitého termínu, vždy mi to hned k objednávce napište, ať to pohlídám, děkuji Vám ze srdce, Katy

Milé zákaznice,

vítejte v našem obchodě! doufáme, že se Vám u nás bude líbit a kdyby jste měly jakékoliv dotazy ohledně materiálů, velikostí, čehokoliv, neváhejte nám napsat vnitřní poštou, rádi poradíme:-)

když budete mít chuť a chvilku, můžete si přečíst rozhovor

... pozdrav z pláže...

SURFING IN LOVE dress

GOOD WAVE dress

 ... a model sešitý pomocí neviditelných nití a materiálů... 

kniha NA CESTĚ

 ... a kdo máte chuť něco se o nás dozvědět, můžete strávit chvilku pročítáním následujících slov...

Šaty Katy Yaksha

 Pro ženu dneška, která žije život svých snů… Je veselá, je šťastná, dělá, co jí baví a je plná energie. Je stále v pohybu, má ráda volnost a zná svůj styl. Věnuje čas práci i sama sobě, přátelům a rodině. Žije v harmonii a ta se odráží v jejím vnějším obrazu. Možná je herečkou, učitelkou ve školce, ženou v domácnosti, vrcholovou manažerkou nebo bankovní úřednicí, ale všechny mají jedno společné. Mají se rády přesně takové, jaké jsou. Jsou krásné a všechny jsou hvězdami, co září.

 Šaty Katy Yaksha mají být pouhou součástí Vaší osobnosti. Nechtějí mluvit za Vás, ale nechat Vás mluvit. Přejí si umocnit Vaše kouzlo a stát při Vás, kdykoliv to potřebujete. Kéž se stanou přítelem, který Vás doprovází na jakékoliv cestě...

Jak jsme přišli na svět…

Jakša stories... NoStandard... Katy Yaksha...

   "Na počátku byl velký sen... Snad za to mohly časopisy s krásnými fotografiemi vzdálených zemí a vzdálených světů plných barev, třpytek, dlouhých řas, přivřených očí, štíhlých elegantních póz, průsvitných a éterických látek... Snad to, že od mala jsem u nás doma slýchávala vrčet šicí stroj, za který jsem usedla poprvé pod vedením mé maminky, když mi bylo 13... nevím... Přála jsem si, stát se jednou součástí toho kouzelného divadla, kde si můžete hrát s múzami a vdechovat život fantaziím, vyrobit něco vlastníma rukama a hned si v tom vyrazit do ulic.... I když mě okolnosti zavály ke studiu ekonomie, cítila jsem, že stejně bude všechno jinak. Před tabulkami a grafy jsem utíkala do svého světa látek a cikrlátek a s nadšením se sama pomalu vzdělávala krůček po krůčku. Byla jsem netrpělivá a tak první výtvory často končily v koši a s nimi na chvíli i moje touhy stát se tvůrcem oblečení. Jenže své vrozené vášně nemůže člověk umlčet na dobro a tak jsem zkoušela znovu a znovu, až jednou přišla ta výzva, šance, na kterou jsem čekala..."

   V roce 2004 vznikla česká módní značka Jakša Stories. „Nevšední příběhy pro ty, co jim v žilách stále proudí horká krev a co se v každé příležitosti potřebují cítit nepřekonatelně…“. Slogan, který stál na visačkách originálních modelů v autorském butiku v Českých Budějovicích. Trička, šaty, sukně, tašky, barvy, pohodlné materiály a nádech Středomoří… Místo, kde autorka čerpala svou inspiraci. Každý kousek byl originálem, kterým se mohla pyšnit pouze jedna majitelka. Během krátké doby se modely Jakša Stories začaly prodávat i v pražských buticích s mladou autorskou módou.

   Následovalo několik let cesty, jak se píše v pohádkách "přes devatero údolí, hor a řek"... Značka prošla několika změnami názvů, až dospěla k dnešní "Katy Yaksha", která je mi opravdu blízká a přesně vyjadřuje duši šatů... osobní, současné, živé, přátelské a silné ve svojí povaze. Několikrát jsem tuto cestu opustila, protože mi přišla moc složitá a zapeklitá, stejně, jako když se Vám zašmodrchají nitě ve stroji... Jenže vždycky, když se ty nitky za nějaký čas samy zase rozmotaly a já jsem nabrala nový dech, znovu jsem se na tu cestu vydala. S novými nápady, s novou dávkou nadšení, s novými vizemi... Jednoduše nejde vzdát se svého snu, jen tak to zabalit... To, že nefunguje nějaký způsob hned neznamená, že neexistuje ten správný, který fungovat bude... Jen trpělivost a neztrácet naději... A tak, přes všechny zkoušky, přes všechny bouřky, našli jsme naší cestu a jsme dnes tady a máme radost, když se Vám naše oblečení líbí a třeba Vám i pomáhá na těch Vašich cestách, zpříjemňuje Vaše dny... Dáváme do toho srdce a to je to hlavní, co si přejeme udržet... Aby tvorba byla stále hrou a barevnou fantazií... aby jsme se smáli, když Vaše šaty šijeme... Přejeme si rozvíjet se dál tudy, kudy nás srdce a inspirace povede, přinášet Vám stále nové a svěží nápady... kéž se Vám líbí a vesele nosí.

 

Způsob dopravy
Odesílací doba balíčků kolísá mezi 2 a 3 týdny ode dne, kdy dorazí platba na účet. Šijeme objednávky vždy za více dní najednou. Prosím, počítejte raději s delší variantou:-) Balíčky posíláme doporučeně. Také možnost zasílání zboží na Slovensko. Opět Českou poštou, podle hmotnosti buď jako doporučená zásilka (do 250gr/98kč, do 500gr/143kč)nebo jako balík (do 1kg/205kč, do 2kg/210kč). Cena se odvíjí od hmotnosti balíčku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od KATY YAKSHA

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--