Domů Profil prodejce Katyba
Kateřina Vermouzek
 • aktivní prodejce od r. 2013
  Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
 • Brno, ČR
 • 66 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (6) 100%
Nadšenci: 16
Aktivita: aktivní
Prodáno: 66
Registrace: 27.1.2013
Město: Brno
Stát: ČR

Katyba

/ Prodávající
Novinky
856411
5.1.2020 Autorské dřevěné hodinky...novinka

Autorské šperky Katyba s láskou tvoří Katka a Honza. Je pro nás radostí navrhnout a následně vyrobit šperk na míru a to jak ze dřeva, které roste v naší nádherné české krajině, tak z minerálů, perel, broušených korálků, kůže a keramiky. Katyba je také o fotografii a malbě, prostě o všem co máme hluboce v srdci. Věříme že budete mít radost z našich šperků a budete se rádi vracet.

S láskou Katka a Honza

 

Dřevo je již po staletí využíváno jako nepostradatelný materiál v různých odvětvích lidské činnosti. My jsme se pro tento typ materiálu rozhodli, protože dřevo vnímáme jako kus uměleckého díla. Každý strom má vlastní historii tvář – texturu, na světě nenajdete dva stejné, přesně tak to je i s našimi výrobky – každý kus hodinek je originál a liší se od ostatních.

S minerály si pak hrajeme různými způsoby, ať už vznikne něco pěkného do ouška, na krk nebo složitější sady na objednávku. Vždy však bereme ohledy na výběr kvalitního materiálu a rychlou dostupnost dalšího, pro uspokojení náročnějšího zákazníka. Nebojte se s námi komunikovat a využít výrobu na míru.


 
 

1) Výroba v ČR

2) Přírodní materiály

3) Ohleduplnost k přírodě

4) Výrobeno v nekuřáckém prostředí

 

 

 

 

 

Ať Vám naše šperky přinesou krásný čas do Vašeho života.

 • Množí se nám tu dotazy na téma péče o bižuterii, proto jsme pro vás shrnuli pár následujících poznatků.

  • Bižuterní komponenty a korálky nemají rády vodu a vlhkost. U komponentů dochází k jejich zabarvení, či korozi. U korálků z různých materiálů dochází ke zpuchření, ztrátě barevnosti, zmatnění, korozi atd. Bižuterii proto sundávejte před koupáním, sprchou, saunou, či jinými aktivitami, kde dochází ke styku s vodou. Zabijákem bižuterie je také pobyt u moře. Kombinace mořské vody a slunce je pro bižuterii téměř jistou zkázou.
  • Nenechávejte bižuterii v koupelně. Ani sluneční paprsky, či volné uchovávání na vzduchu bižuterii nesvědčí. Ukládejte ji proto na suché temné místo jako např. šperkovnice, krabička s víkem, či textilní pytlíček.
  • Chemikálie jako parfémy, krémy, mycí prostředky a jiné můžou způsobit stejné změny bižuterie jako v prvním bodě. Bižuterii proto sundávejte při domácích pracech, aby nedošlo ke styku s čistícími prostředky. Parfém, či krém nechte dobře zaschnout a poté si vaše šperky nandejte.
  • Pot obecně může způsobit změny a zabarvení korálků i komponentů. Sundávejte si bižuterii před sportovními, či fyzicky náročnými aktivitami. Poškození může způsobit i tah/tlak.
  • Chraňte svoje šperky, či jednotlivé komponenty před domácími mazlíčky, či dětmi.  (Z druhé strany kdo z vás v dětství neměl alespoň jednu kuličku v nose.) Naše korálky nemají atest nezávadnosti pro děti do tří let, proto je nenechávejte na hraní, či olizování.
  • Bižuterie není určena k použití na oblečení, nicméně jsou některé materiály, které praní (v ruce!) zvládnou i bez ztráty barvy, či jiného poškození. Většinou jde o určitý typ plastových nebo skleněných korálků. O použití na textil se vždy informujte.
  • Čas od času bižuterii přeleštěte suchým hadříčkem. Dá se tak vyleštit zažloutnutí komponentů stříbrné barvy, i zmírnit jejich černání.
  • Samostatnou kapitolou jsou minerály a polodrahokamy – korály NIKDY nenamáčejte, vyvarujte se chemikáliím – můžou se vám úplně rozpustit. Polodrahokamy jako achát, jaspis, křišťál atd., které někteří z vás takzvaně „nabíjí“ nebo čistí ve vodě, sice do vody můžou, ovšem v kombinaci s komponenty a návlekovými materiály již tento způsob není vhodný a materiálu hrozí výše popisované způsoby poškození.

   

  Ačkoliv se zdá, že zákazů je přespříliš a říkáte si, že vaše bižu vydržela všechno možné, jedná se o pár zásadních věcí, jejichž dodržováním životnost vaší bižuterie rozhodně prodloužíte a zachováte její vzhled.

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučený balíček.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Katyba

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--