Profil uživatele
Kave
Prodávající
Nýrsko
Registrace: 26.1.2009

V červenci to bylo 33let,kdy moje oči spatřily světlo světa a naoplátku i svět moje oči......Tedy musím přiznat,že to první,co svět spatřil ze mne byla zadnice......,oči přišly až pak:-)Už jako malá copatá holka jsem čárala,kde jsem mohla a vydrželo mě to dodnes.Prošla jsem pár škol,na umprumce jsem.... chvála profesorům.....vydržela nejdéle,ale profesi výtvarnice se nevěnuji.Ted jsem "profesionální maminka" a tvořím pouze k radosti své a hlavně mojí malé pindrušky Terezky-Marie alias Temy.Nemám konkrétní vyhranění,něco co by mě bavilo ze všeho nejvíc........Chvilku kreslím,pak šiju,za chvilku maluju na cokoli,po štětci vezmu do ruky háček........Nebo přijdou chvíle,kdy dělám všechno dohromady a to potom mají návštěvy k nám vstup zakázán:-)

Některé z mých výrobků jsou označeny logem s tlapkou.Veškeré finance z takového prodeje jdou na projekt ZVÍŘE V NOUZI,kterému bych alespon tímhle způsobem chtěla trošku pomoct.V současné době je uspořádaná sbírka pro pejsky v útulku TIBET a útulku v Maršovicích,kam případná utržená částka poputuje.

Díky tomuto projektu vznikl tady na Fleru ještě jeden profil.

Když jsem doma Terezce řekla,proč na některých fotkách máme onu tlapičku,s dětským nadšením se do toho okamžitě chtěla zapojit.Tak vznikl tedy profil druhý...KAVE BY TEMA...Zatím je v začátcích,ale pokud ve vás bude alespon zrnko zvědavosti,rády každého z vás na něm uvítáme:-)

 

 

 

Krásný a pohodový podzim všem:-) 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím