Profil uživatele
Kave by Tema
Prodávající
Nýrsko
Registrace: 6.10.2009

Tady na Fleru za sebe působím už nějakou dobu pod jménem Kave.Tento nový prodejní profil vznikl na popud mé v prosinci 6tileté dcerky Terezy-Marie,která si vzala do hlavy,že mi bude pomáhat.Začínající lekce angličtiny v předškolním zařízení udělala své,proto se v malé hlavičce zrodil  název krámku,který měl znít původně obráceně,ale po uvědomění si významu slov dostala jsem za úkol udělat registraci novou......Tak tedy nakonec Kave by Tema.....Tímto vás u nás vítáme:-)

Budeme se snažit vám nabídnout a ukázat výtvory samotné slečny Terezky i něco z naší společné tvorby,jejíž nápady vznikají v hlavách obou dvou a práce je spravedlivě rozdělena rozhodnutím jedné naší poloviny bez možnosti námitek té druhé......Přičemž rozhodující strana je pokaždé jiná-aneb ta rychlejší vyhrává:-).

Svým případným prodejem chceme podpořit také projekt ZVÍŘE V NOUZI,kdy utržené penízky poputují do konkrétního útulku nebo organizace na pomoc starým nebo opuštěným zvířátkům:-)

Všem z vás děkujeme za čas,který u nás pobudete a jestli se časem třeba i vrátíte,bude nás těšit dvojnásob:-)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím