Domů Profil prodejce KdoToKdySlyšel
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Praha, ČR
  • 4220 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (135) 100%
Nadšenci: 855
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4220
Registrace: 30.7.2013
Město: Praha
Stát: ČR
Důležitá informace: Není v našich silách zde na Fleru držet skladové zásoby aktuální a doplňovat novinky. Máme vlastní kamenný i online provoz. Líbí-li se Vám některá z látek, napište, třeba ji ještě mít budeme... S láskou a radostí Jana
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

KdoToKdySlyšel

/ Prodávající
Novinky
545251
12.9.2016 Kuk na Nani Iro 2016, jestli se ještě neznáte ;) www.fler.cz/zbozi/pozemsk...

Balíčky odesílám Českou poštou nejpozději třetí pracovní den po připsání platby na účet. Pokud na svoji dodávku zvláště pospícháte, napište mi prosím poznámku ke své objednávce - udělám, co bude v mých silách.

Pro objednávky do 1500,- Kč platí jednotná cena dopravy 65,- Kč. Nad 1500,- Kč je doprava zdarma. Obé platí pro vnitrostátní zásilky. 

Doprava na Slovensko je zdarma od 2500,- Kč. Pro objednávky menší této hodnoty posílám Uloženkou do výdejních míst DPD (75,- Kč) nebo Slovenskou poštou (129,- Kč).

Naprosto rozumím tomu, že očekávání na základě toho, co vidíme na obrazovce počítače, se často liší od poznání našich smyslů. Také se mi stává, že látka je jiná, než jsem si představovala - někdy je to překvapení milé, jindy nikoliv. Prosím, neostýchejte se vrátit zboží, se kterým byste nebyli spokojeni. 

Kdotokdyslyšel – látky s příběhem, perličky na dně všedních dní.

V první rovině jsou pro mě látky, které vybírám, ztělesněnou nádherou - něčím, čím se chci obklopovat. Šití je z mého pohledu pak nejkrásnější koníček vůbec - ten fascinující proces vzniku, kdy jde vše postupně, svým vlastním tempem … 

 

Šití mě učí být v přítomném okamžiku a věnovat práci veškerou koncentraci. Ve chvílích, kdy soustředění slábne a myšlenky se začínají toulat, trhá se nit, sešívám rub s lícem a párám a párám… Učím se být trpělivá a nechat činnosti svůj průběh, nepředjímat čas a přijímat kreativně výzvy, které se na cestě vynoří. Šití je pro mě zrcadlo a duchovní guru, svou silou srovnatelný snad jen s vlastním synem.

Mám velkou radost, když se setká kvalitní design a respekt k přírodě. Více než polovina látek v mém obchodě je organická bavlna (v Čechách známá spíše pod pojmem biobavlna), která je pěstována bez pesticidů a chemických hnojiv. O tom, proč organickou bavlnu nechápu jako intelektuální pozérství, ale zodpovědný přístup ke světu okolo nás, si můžete přečíst zde.

Děkuji! Vám všem. A třeba někdy na viděnou ...

 

Jana Seidlová 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od KdoToKdySlyšel

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--