Domů Profil prodejce KeramBa
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 5, ČR
  • 442 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (81) 100%
Nadšenci: 273
Aktivita: aktivní
Prodáno: 442
Registrace: 6.4.2009
Město: Praha 5
Stát: ČR

KeramBa

/ Prodávající
Novinky
1074695
1.10.2023 Milí nakupující, bohužel nejsem schopná kontrolovat neustále dostupnost zboží. Primárně prodávám na trzích a jarmarcích. Pokud něco není dostupné, píši vám před potvrzením objednávky zprávu, kde se domluvíme zda chcete čekat na výrobu nebo ne. Případně na jiných možnostech.Děkuji

Vítejte v mém obchůdku. Mé jméno je Bára a jsem ráda, že vás má dílka oslovila, Jsem vyučená v oboru Umělecký keramik s maturitou na uměleckořemeslné práce. Měla jsem velkou kliku na praxi a pod vedením paní Květy Vondráčkové jsem mohla všestraně tvořit a využít vše co keramické hmoty nabízí. Po nějaké době experimentování jsem se rozhodla seberealizovat. Atelier KeramBa vznikl v roce 2004. V této mini dílničce vznikají rozmanitá díla,pořádám zde výstavy, ale také se zde konají keramické kurzy pro děti i dospělé.

 

Přes sezónu (od Velikonoc po Vánoce) objíždím různé trhy, jarmarky a podobně. V tomto napůl kočovném životě jsem našla zalíbení a ráda poznávám stále nové lidičky od nejrůznějších řemesel.

sada

Samozřejmně všechna má keramika je testovaná hygienickým ústavem, tak jak má být podle zákona. A pokud máte i nějaké ty technické vymoženosti, jako myčka, mikrovlnka, nebojte mojim výrobkům neublíží.

Každý kousek dělám s láskou a myslím, že to je na výrobku vidět. Tedy doufám, že i zde najdu další spokojené zákazníky:)

 

Barbora Bušinová

 

Nově se podílím na spolupráci s vitráží, vznikl tak nový profil na Fleru ... Elfia.

Způsob dopravy
Česká pošta-jako balík, označené KŘEHKÉ, balené v papírové krabici s polystirenem nebo v bublinkové fólii a vzduchových polštařkach.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od KeramBa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--