Domů Profil prodejce KeramBa
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Praha 5, ČR
  • 374 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (70) 100%
Nadšenci: 261
Aktivita: aktivní
Prodáno: 374
Registrace: 6.4.2009
Město: Praha 5
Stát: ČR

KeramBa

/ Prodávající
Novinky
985774
21.12.2021 Přeji všem lidem krásné svátky vánoční a šťastný rok 2022 ❤️

Vítejte v mém obchůdku. Mé jméno je Bára a jsem ráda, že vás má dílka oslovila, Jsem vyučená v oboru Umělecký keramik s maturitou na uměleckořemeslné práce. Měla jsem velkou kliku na praxi a pod vedením paní Květy Vondráčkové jsem mohla všestraně tvořit a využít vše co keramické hmoty nabízí. Po nějaké době experimentování jsem se rozhodla seberealizovat. Atelier KeramBa vznikl v roce 2004. V této mini dílničce vznikají rozmanitá díla,pořádám zde výstavy, ale také se zde konají keramické kurzy pro děti i dospělé.

 

Přes sezónu (od Velikonoc po Vánoce) objíždím různé trhy, jarmarky a podobně. V tomto napůl kočovném životě jsem našla zalíbení a ráda poznávám stále nové lidičky od nejrůznějších řemesel.

sada

Samozřejmně všechna má keramika je testovaná hygienickým ústavem, tak jak má být podle zákona. A pokud máte i nějaké ty technické vymoženosti, jako myčka, mikrovlnka, nebojte mojim výrobkům neublíží.

Každý kousek dělám s láskou a myslím, že to je na výrobku vidět. Tedy doufám, že i zde najdu další spokojené zákazníky:)

 

Barbora Bušinová

 

Nově se podílím na spolupráci s vitráží, vznikl tak nový profil na Fleru ... Elfia.

Způsob dopravy
Česká pošta-jako balík, označené KŘEHKÉ, balené v papírové krabici s polystirenem nebo v bublinkové fólii a vzduchových polštařkach.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od KeramBa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--