Profil uživatele
Keramická Kočka
Prodávající
Hlásna Třebaň
Registrace: 17.5.2012

Vítejte

Naše aktivity jsou zaměřeny ke zkrášlení Vašich interiérů. Věříme, že se Vám budou líbit a že Vám zpříjemní život.

Aktivity Keramické Kočky

   - rodinná keramická dílna zaměřená na ruční tvorbu figurálních artefaktů jak pro výzdobu interiérů, tak exteriérů. Každý náš výrobek je originál.
   - studio květinových aranžmá jak suché vazby (velikonoční, vánoční) tak i aranžování živých květin (svatby, promoce,...)
 

Jak je zřejmé z našeho názvu, v keramické části nás nejvíce inspirují kočky :-) ale v našem sortimentu můžete nalézt i další zástupce živočišné říše (a nejen ty). Na zakázku jsme již vyráběli i taková exotická zvířata, jako je např. gekon nebo žirafa. V části věnované aranžmá jsme schopni na objednávku realizovat výzdobu Vašeho interiéru ve Vámi požadovaném barevném tónu.

Proto Vás chci požádat, berte výrobky zde vystavené hlavně jako zdroj pro Vaši inspiraci a pokud budete mít zájem o jiné barevné provedení některého z našich vystavených produktů, zvláště v kategorii aranžování ze živých květin, neváhejte se na nás obrátit - pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc.

Jana Pernecká
vlastník studia

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím