Domů Profil prodejce keramika HR
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Hradec Králové, ČR
  • 79 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (19) 100%
Nadšenci: 121
Aktivita: aktivní
Prodáno: 79
Registrace: 10.12.2010
Město: Hradec Králové
Stát: ČR

keramika HR

/ Prodávající
Novinky
1033647
17.11.2022 Z rodinných důvodů (péče o zestárlé rodiče) bydlím nyní 50 km od dílny a proto se dostanu k odeslání zboží max.1x za 10 dní, takže prosím počítejte s prodlením a v případě zájmu objednávejte včas.
Děkuji za pochopení
H.Říhová

Zdravím všechny neznámé i známé :-)

drobné keramické figurky jsem začala tvořit díky mamince mého muže už před zhruba čtvrt stoletím. Můj první Betlém byl úplně jiný než jsou ty dnešní, ale právě tehdy se mi keramická hlína dostala pod kůži.

Moje profese je jiná, tvorba keramiky a občasné ilustrace (např. knížka Dvě holky na stromě od Jiřiny Voltrové) byla dříve jen mým koníčkem.

Letos jsem se k tvorbě zase po několika letech intenzivněji vrátila, proto si dovolím nabídnout svá keramická dítka i zde.

Vánoce a Betlémy jsou tradiční, lákavé a krásné téma. K základní sestavě Svaté trojice (v různých podobách provedení) nabízím v podstatě nekonečné rozrůstání sestavy, každý rok můžete mít další figurky. Nejen tři králové, kterými se většinou Betlém rozroste jako první, ale dalších několik desítek darákových figurek nebo o andělský sbor.

No a aby toho svatého nebylo příliš do party se k nám zatoulali také čerti. Ti naši, veselí čeští, lumpíci s dobrým srdcem, kteří to táhnou klidně i s anděly.

Tak doufám že Vás potěší ti černí i bílí.

Hanka

Způsob dopravy
česká pošta - křehké zboží, 2x probaleno, v bublinkové folii, papírech a dalších nárazy tlumících materiálech, vše uvnitř krabice
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od keramika HR

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--