Domů Profil prodejce Keramika Kamínek
Barbora Kamínková
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Lipník nad Bečvou, ČR
  • 2 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 4
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 30.7.2014
Město: Lipník nad Bečvou
Stát: ČR

Keramika Kamínek

/ Prodávající
Novinky
720313
6.5.2018 Obchod znovu po roce otevřen. Přibývají nová domovní čísla, keramické hodiny a připravuji nové vzory kachliček.

Keramiku vytvářím již od svého dětství, pocházím z rodu keramiků. Studovala jsem obor restaurování keramiky a porcelánu na Vyšší odborné škole uměleckých řemesel v Brně.

V současné době se specializuji na domovní čísla, jmenovky na dům a kachličky do kuchyní či koupelen. Nejraději vytvářím motivy navrhované na přání zákazníka - velmi mě baví variovat na zadané téma.

Vyrábím také svícny, držáky na vonné tyčinky a jinou modelovanou keramiku.

Výrobky jsou mým relaxem a mou radostí. Přeji si, aby se radost přenesla do mých výrobků a spolu s nimi k Vám.

Přejete si nápadité domovní číslo, jmenovku na dům, domovní znamení nebo kachličky do kuchyně, koupelny nebo na verandu? Máte už svou konkrétní představu, nebo byste motiv rádi zkonzultovali, pomohli vymyslet? Napište mi. Pokud máte konkrétní představu, popište ji. Přidejte vždy popisky, které chcete na cedulce mít: např.jméno, číslo popisné, název domu (např. Dům u Tří koček).

Pokud konkrétní představu nemáte, napište, co se Vám líbí, co máte rádi - zkusím podle toho vymyslet motiv, zkonzultuji jej s Vámi. V každém případě vždy nakreslím návrh, který Vám před samotnou tvorbou z hlíny odešlu ke schválení. Pracuji výhradně na základě Vámi schváleného výtvarného návrhu, abyste věděli, na co se můžete těšit.

Pokud Vás zaujal konkrétní motiv z mé fotogalerie, ráda jej pro Vás vyrobím znovu. Stačí změnit jméno ve jmenovce, nebo číslo popisné. Pokud stojíte o jinou barevnost nebo odlišný tvar rámování, napište, nic nebude problém.

 

 

Veškerá keramika, kterou vyrábím, je pálena na 1.200°C, což zajišťuje její výborné vlastnosti. Díky nim může být vystavena celoročně venku, odolává teplotním a povětrnostním změnám.

Kachličky do kuchyně či koupelny jsou omyvatelné.

 

Způsob dopravy
Keramické cedulky balím do molitanu a následně mezi překližkové desky. Posílám je pojištěné jako křehké zboží českou poštou. Cena za takový balík se pohybuje kolem 150 Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Keramika Kamínek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--