Domů Profil prodejce Keramika Vanya
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Brtnice, ČR
  • 3928 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (285) 100%
Nadšenci: 1624
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3928
Registrace: 11.8.2013
Město: Brtnice
Stát: ČR

Keramika Vanya

/ Prodávající

Při nákupu nad 3000 kč - poštovné zdarma!

Jak už jste si možná všimli, pokud jste četli některý z mých předchozích blogů, ráda k jednotlivým výrobkům připojuji i jejich konkrétní příběh. Na začátku, když se člověk potýká s první myšlenkou spojenou s výrobkem, vše vypadá poměrně lehce. To je dobře, protože tento vnitřní náboj, ta touha vyrobit něco k užitku je základním hnacím motorem každého z nás. Dripper stál ve frontě výrobků k dokončení poměrně dlouho a než jsme si s jeho pomocí překapali naši první kávu, uplynulo několik měsíců. Museli jsme změnit technologii přípravy licí hmoty, protože tento malý překapávač byl při svém vzniku velmi nekompromisní při svém vzniku, vyžadoval práci navíc. Před dokončením jsme ještě  upravili velikost spodního otvoru, aby seděl pěkně i na menší hrnek a přidali naše logo, které zároveň posloužilo jako malá ozdoba. Když už jsme výrobek dotáhli do své finální podoby, přistoupili jsme k domácímu testování. Robert je milovník černé silné kávy, takže testoval často a rád. Dripper je opravdu skvělý pomocník na přípravu kávy, vše jde poměrně rychle a pokud máte kvalitní kávu, výsledek je velmi uspokojující. 

Do dripperu vložíte filtr, aby odpovídal svojí velikostí a přelijete horkou vodou. Nádoba se nahřeje a filtr je více poddajný. Můžete jej mírně povytáhnout, aby nebyl úplně přichycený ke stěně dripperu a nasypete cca 7g/100 ml umleté čerstvé kávy. Poté zalijete asi 90°C horkou vodou v množství, které zalije nasypané množství kávy a necháte zhruba půl minuty, aby káva vodu vsákla. Poté přilíváte potřebné množství vody. Použijte spíše krouživé pohyby a vodu nelijte z přílišné vzdálenosti. Čím blíž tím líp. 

 Dripper se stal součástí vybavení naší kuchyně. Sáhnu po něm vždy, když si chci kávu více vychutnat a nejedu zrovna na setrvačník při ranním, odpoledním nebo večerním shonu:) Vybírejte z velkého množství barev a vychutnejte si každý doušek při relaxu s přáteli nebo dobrou knihou. Tak jsem teď samu sebe naladila, že si půjdu jednu překapat!

Pěkný den!

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Keramika Vanya

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--