Profil uživatele
Keramika Vanya
Prodávající
Brtnice
Registrace: 11.8.2013

Při nákupu nad 1500 kč - poštovné zdarma!

 

Keramické komiksové bubliny, aneb pišme bez papíru:)

Bubliny, jak jim říkáme, se dělaly samy. Od nápadu přes realizaci až po hotový výrobek nám stačilo pár týdnů. Někdy se to tak stane, že si výrobek žije svým vlastním životem a propluje na svět bez větších či menších problémů. A my se z toho radujeme.

Bubliny v sobě mají zabudovaný silný magnet, a pro ty, kteří by je rádi využili i jinde než s magnetem na lednici, troubě nebo myčce,jsou připraveny i na zavěšení. Spodní část je vybavena samolepící fólií, která brání poškrabání. K napsání vzkazu jsme použili klasický popisovač na tabule, který jde vložit do výrobku. Bublinu dodáváme v krabičce s dřevěnou drtí. Mysleli jsme na to, aby byly hezky zabalené a mohly se použít i jako dárek, pozornost pro radost.

Focení bublin probíhalo také skvěle. Tentokrát fotograf pracoval u nás doma a asistovaly i děti. Nechali jsme je nakreslit pár obrázků i na lednici s tím, že smývatelná fixa na tabule bude stejně tak fungovat i v případě lednice, tedy že obrázky půjdou smazat. A oni nejdou, nebo alespoň ne úplně. Takže pokud nechcete mít vzkazy na lednici trvale, pište pouze na bubliny. Nám malůvky na lednici nevadí, jelikož výtvory dětí jsou i tak všude po domě.

Spolu s levou a pravou bublinou jsme vyrobili i srdce, jelikož symbolu srdce není nikdy dost. Výrobky můžete zakoupit jednotlivě nebo jako set po čtyřech kusech za zvýhodněnou cenu. Jakoukoli variantu setu namícháme rádi dle vašeho přání. 

A budeme se těšit na fotografie vašich bublin s originálními vzkazy:)

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím