Profil uživatele
Keramika Zuzana
Prodávající
Praha 1
Registrace: 23.9.2010

Jsem absolventka SUPŠ v Uherském Hradišti, kde jsem studovala v letech 1975 - 79 obor Keramika u prof. Vlacha.

Po ukončení studia jsem pracovala jako výtvarník - návrhář užitkové keramiky v Keramice Poštorná. V roce 1992 jsem si pronajala dílnu v Praze - Řásnovce, kouzelném koutku Starého Města a věnuji se tvorbě dekorativní keramiky. A mým přáním je, aby lidem dělala radost a potěšila je.

 

 


Způsob dopravy
Dodání a úhrada zboží Zboží může být dodáno a hrazeno dvěma způsoby: 1. Dodání i úhrada na dobírku Zboží uhradí Kupující včetně poplatku za dodací službu 3. osobě (přepravci) a zboží mu bude předáno 3. osobou (přepravcem). 2. Dodání poštou a úhrada převodem na bankovní účet Kupující ze svého bankovního účtu převede požadovanou částku bez poštovného na bankovní účet Prodávajícího. Kupující uhradí částku za převod peněz ze svých prostředků. Zboží mu bude předáno 3. osobou (přepravcem). Při předání uhradí Kupující poštovné. Zboží zůstává majetkem Prodávajícího do doby úplného zaplacení ceny zboží. Cena poštovného: Dle sazebníku České pošty a váhy zboží. Cena poštovného do zemí EU: Dle sazebníku České pošty a váhy zboží.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím