Profil uživatele
keramikalucie
Prodávající
Náměšť nad Oslavou
Registrace: 13.1.2009

Ahoj všem,kterým se stal Flér "denním tiskem",ať prodáváte,nakupujete nebo prostě MUSÍTE nahlížet,co nového,krásného a nápaditého sem přibývá.

Jmenuju se Lucka a vždycky jsem chtěla mít klidnou práci,někde v čistém prostředí,hezky a čistě oblečená,mít upravené ruce a nehty........a mít také práci,která mě bude bavit.

A tak kdykoli by jste u nás zazvonili,přivítám Vás já,ve vlasech hlínu,na riflích otisklé dlaně a ruce až po lokty zamazané od hlíny,o pěkných a čistých rukách a udržovaných nehtech nemůže být řeč.Někdy to pár dní trvá,než je vydrhnu do dokonalosti.

ÁLE...,mám práci,která mě baví!A to je,myslím,to důležité!

Stále v keramice něco objevuju a to mě na tom právě baví.Takže každé období,vždycky jinak dlouhé u mně v obchůdku můžete najít něco jiného,nového.Tak ať se Vám líbí!

Děkuju všem,kteří nakouknou do mého obchůdku a přeju krásný den,odpoledne a večer.

POZOR ZMĚNA ZPUSOBU DOPRAVY:

Keramiku posílám přes českou poštou.Každý kousek je zabalený zvlášť v kartonu a pak v krabici proložený kartonem nebo bublinkami.

Keramiku posílám přes dopravní společnost DPD.Každý kousek je zabalený zvlášť v kartonu a pak v krabici proložený kartonem nebo bublinkami.

Způsob dopravy
Věci posílám Českou poštou pečlivě zabalené v kartonu a v krabici.Objednávky posílám do týdne od zaplacení.Balíky posílám křehce,pro reklamaci na poště v případě poškození zboží.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.