Profil uživatele
keramikalucie
Prodávající
Náměšť nad Oslavou
Registrace: 13.1.2009

Milí zákazníci,   do 31.1.2018 jsou pro Vás připraveny dárky za Váš nákup. Dárek si můžete vybrat a vložit do objednávky sami.Výběr najdete v kategorii VYBERTE DÁREK ZA VÁŠ NÁKUP. Vybírejte, prosím, dle ceny Vašeho nákupu bez poštovného! Přeji Vám příjemný nákup!                             Lucie M.

 

Ahoj všem,kterým se stal Flér "denním tiskem",ať prodáváte,nakupujete nebo prostě MUSÍTE nahlížet,co nového,krásného a nápaditého sem přibývá.

Jmenuju se Lucka a vždycky jsem chtěla mít klidnou práci,někde v čistém prostředí,hezky a čistě oblečená,mít upravené ruce a nehty........a mít také práci,která mě bude bavit.

A tak kdykoli by jste u nás zazvonili,přivítám Vás já,ve vlasech hlínu,na riflích otisklé dlaně a ruce až po lokty zamazané od hlíny,o pěkných a čistých rukách a udržovaných nehtech nemůže být řeč.Někdy to pár dní trvá,než je vydrhnu do dokonalosti.

ÁLE...,mám práci,která mě baví!A to je,myslím,to důležité!

Stále v keramice něco objevuju a to mě na tom právě baví.Takže každé období,vždycky jinak dlouhé u mně v obchůdku můžete najít něco jiného,nového.Tak ať se Vám líbí!

Děkuju všem,kteří nakouknou do mého obchůdku a přeju krásný den,odpoledne a večer.

POZOR ZMĚNA ZPUSOBU DOPRAVY:

Keramiku posílám přes dopravní společnost DPD.Každý kousek je zabalený zvlášť v kartonu a pak v krabici proložený kartonem nebo bublinkami.

Keramiku posílám přes dopravní společnost DPD.Každý kousek je zabalený zvlášť v kartonu a pak v krabici proložený kartonem nebo bublinkami.

Způsob dopravy
Věci posílám Českou poštou pečlivě zabalené v kartonu a v krabici.Objednávky posílám do týdne od zaplacení.Balíky posílám křehce,pro reklamaci na poště v případě poškození zboží.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.