Domů Profil prodejce Keramirka
Miroslava Němcová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Zlín-Jaroslavice, ČR
  • 1194 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (164) 100%
Nadšenci: 1372
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1194
Registrace: 12.2.2009
Město: Zlín-Jaroslavice
Stát: ČR

Keramirka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Více o mně a mojí tvorbě zde - https://primainspirace.cz/2023/01/30/rozhovor-mirka-spojuje-kouzlo-zahrady-a-keramiky-pod-znackou-keramirka/

Keramika,kterou nabízím se může lišit v barevnosti,efektní glazury si žijí svůj vlatní příběh.Jednou jsou barvy více modré,jindy dozelena.Zboží,které nabízím by mělo být pro milovníky keramiky ,kteří jsou přístupní i lehkým barevným odchylkám a nedokonalostem. 

Jsem více výtvarníkem,než keramikem.

Mojí snahou je propojení obou.....řemeslné zručnosti s výtvarným jemným laděním.Ve výsledku chci  kvalitně zpracovanou,výtvarně zajímavou věc,která bude k užitku.

Vtisknu do hlíny jemný ornament,ženský element,prokreslení efektní glazurou a 1200´stupnů v peci dodá konečný,elegantní a originální vzhled.Z beztvaré hmoty pomocí energie vznikne něco,co nám lahodí,přináší radost a teplo.Vkládám do své práce ,to co je mně blízké,co jsem já.

V mojí dílně vznikají tácy,misky,mísy,květináče,lampy,mýdlenky........Vždy se jedná o jeden originální kus,který má svoji osobitou kresbu a barvu.Více stejných kusů je proto velkou náhodou.

https://www.fler.cz/magazin/keramirka-vzdy-jsem-verila-ze-se-vytvarnem-budu-zivit-3071

 

 image

 

Způsob dopravy
Posílám zboží do 3 dnů od zaplacení.Zboží posílám nejlépe ZÁSILKOVNOU,kdy je možné poslat zásilku na vaši adresu,nebo výdejní místo.Jinak záleží na domluvě,v nabídce je i Pošta.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Keramirka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--