Domů Profil prodejce KERAT Keramika
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Roztoky, ČR
  • 710 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (91) 100%
Nadšenci: 303
Aktivita: aktivní
Prodáno: 710
Registrace: 6.4.2011
Město: Roztoky
Stát: ČR

KERAT Keramika

/ Prodávající
Novinky
344657
4.1.2015 Moc děkujeme všem,kteří v našem obchůdku nakoupili i těm, kteří se ještě rozhodují. Přejeme vám úspěšný nový rok, pevné zdraví, štěstí a lásku.S pozdravem Váš keramik Petr

Keramické ateliéry David & Petr Štěpánek

Vítáme Vás na stránkách keramických atelierů KERAT, jedněch z nejstarších a nejznámějších keramických dílen v České Republice. Naše kořeny pocházejí z jižních Čech a tradice ve výrobě keramiky sáhá až do roku 1789.

Co nabízíme

Vyrábíme dvakrát pálenou vysoce slinutou ozdobně užitkovou keramiku s vysokým podílem ruční práce, podloženou zkušenostmi 7mi generací rodu Štěpánků . Nabízíme více než 300 druhů originálních keramických výrobků ve 12 ti barevných designech pro různé účely. Od jídelních servisů přes hrnečky, aroma lampy, vázy, dekorativní keramiku, či medovníky až k bio ježkům na řeřichu, korbelům s cínovými víčky, rozpékačům na jablka a kvašákům. Pro výrobu používáme staré hrnčířské techniky kombinované s moderními materiály. Pro naše neotřelé designy používáme vlastní receptury glazur. Všechny použité materiály jsou české výroby.

Kromě našich klasických výrobků u nás pokaždé najdete nějakou zajímavou vychytávku, (originální výrobek s nápadem). Vše si můžete vybrat v našem ESHOPU umístěnném na našich stránkách, kde je představena většina výrobků našich atelierů KERAT. Pokud Vás některý výrobek zaujme můžete ho objednat emailem, telefonem nebo přes ESHOP, nebo nás navštívit v našem atelieru v Praze 6 Dejvicích.

Naše barevné designy :

image

image

image

1.Káva

2.Nefrit

3.Zelinkavá

image

4.Písek

17.Led

28.Pouštní bouře

30.Pláž

35.Modrobílá

36.Med zelený

37.Med

38.Med modrý

39.Med hnědý

Způsob dopravy
Zboží zasíláme po zaplacení Českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od KERAT Keramika

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--