Profil uživatele
KH Design
Prodávající
Blatnice pod Svatým Antonínkem
Registrace: 20.9.2011
 

Vítám Vás v mém kreativním obchůdku.

 Pro KHdesign je charakteristická šitá tvorba designových kabelek, peněženek, kosmetických taštiček a různých módních doplňků. Velmi je pro nás důležitá také tvorba pro děti. Jedná se zejména o hračky, zavinovačky, hrací deky. Dále je možné ušít také deky a polštáře.

 Šití jsem se začala věnovat v roce 2010, od začátku byla moje tvorba zaměřena na děti, zejména na zavinovačky, hrací deky, hračky. Postupem času se přidaly kabelky, peněženky, deky a spousta dalšího. Inspirací pro mě je Amy Butler, Bellet pro časopis Marina a mnoho dalších.

Do svých výrobků vkládám část sebe a snažím se zachovat jejich jedinečnost tím, že jsou v daném látkovém provedení ušité maximálně dvakrát. Týká se to zejména módních doplňků, neboť každá z nás je originál a zasloužíme si i originální kabelku.

Pokud Vás zaujme nějaká kabelka, peněženka neváhejte si o ni napsat. Ušiju Vám ji na míru a podle Vašeho výběru materiálu.

Způsob dopravy
česká pošta - cena dle tarifu
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
453525
1.12.2015 Deka Olaf pro děti
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím