Domů Profil prodejce Kichot
  • Prodejce od r. 2012
  • Mikulov, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 7.1.2012
Město: Mikulov
Stát: ČR

Kichot

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Kdo nebo co je Kichot?

           Nebojujeme s větrnými mlýny, i když se to může někdy zdát. Jsme malé občanské sdružení, složené především z bab ve věku od 6 let do 75. Každý z našich členů má jiné schopnosti a nápady, které v rámci tvůrčí recyklace může uplatnit. Snažíme se zpracovávat zbytkové a odpadové  materiály, které dostáváme z okolních podniků. Pak probíhá doba zrání, kdy tyto věci leží v domácnostech na půdách, v pracovnách i obývácích a čeká se na inspiraci a následné zpracování. Jak se nám to daří, posuďte sami.

 Naší hlavní činností je pořádání Mikulovské eKo dílny v rámci Tajemného sklepení v průběhu letních měsíců, odkud si mohou děti i dospělí odnést vlastnoručně vyrobený dárek. Pro naši činnost jsme si vzali krédo „Ze všeho lze něco vyrobit“ a „Každý může býti umělcem“. Účastníme se na Dnech země, na Mikulovských vánočních trzích a letos jsme pořádali dílny v Klentnici v Cafe Fara.

Rozhodli jsme se tedy pochlubit našimi převážně autorskými dílky i zde na Fléru. Pokud si nějakou drobnůstku zakoupíte, věřte, že i váš finanční příspěvek bude recyklovaný – tzn. bude za něj nakoupen nezbytný materiál pro naši další tvorbu. Také bychom potřebovali kolovrátek pro zpracování vlny z našich lam a oveček.

 

 

Věříme, že se pokocháte, inspirujete a případně přispějete na ekologii a zlepšíte pohled na tvořivé recyklování.

 


 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kichot

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--