Profil uživatele
kimi.kucerova
Ilona Kučerova | prodávající
Moravská Třebová
Registrace: 4.4.2013

Vítejte v mém Obchůdku pro radostUsmívající se

 

Jmenuji se Ilona a na českém trhu v oblasti oblečení pro děti a nastávající maminky působím  profesionálně již přes dvacet let.Za tu dobu jsem nasbírala spoustu zkušeností a znalostí, které se snažím zúročit ve své práci. Mám i vlastní dětskou  prodejnu, což je pro mne obrovská výhoda. Díky ní mám přehled, co český trh nabízí a co na něm naopak chybí a mám i zpětnou vazbu od maminek. Poslouchám jejich přání a připomínky a snažím se na to v rámci možností reagovat.

Mám obrovské štěstí, že moje práce je i můj koníček. Takže to vlastně ani není práce :) . Vytvářet nové věci mě nesmírně baví. Ráda kombinuji materiály i techniky. Nejraději mám ale úplety, oblečení z nich je příjemné a hlavně pohodlné. To děti ocení nejvíce.

Miluji ten proces,kdy vzniká něco nového. Ty chvíle napětí, kdy čekám na výsledek. Nikdy dopředu nevím, jak bude výrobek vypadat. Všechno vzniká jak já říkám "cestou". Prvně přijde inspirace, nápad, pak si říkám, že by to mohlo vypadat tak a tak a nakonec z toho vznikne úplně něco jiného. A když se to potom ještě někomu líbí,moje štěstí je úplné :).

A abych měla taky občas změnu,začala jsem vyrábět i různé drobnůstky, hračky a dekorace. Prostě věcičky pro radost. K šití jsem postupně přidala malování, potom jsem objevila decoupage, potom encausticu, potom..... a potom........ No prostě objevuji a přidávám další a další techniky a hrozně mě to baví. Všechno dělám poctivě a s láskou.

Všechny moje výrobky vznikají v profesionálně vybavené dílně, v přísně nekuřáckém prostředí a bez zvířecích alergenů. Všechny materiály používané pro děti mají atesty.

A moc bych si přála.aby  vám moje věcičky přinášely stejnou radost,jako z nich mám já, když je vytvářím.

 

 Vyberete-li si i něco v mém druhém obchůdku Kimi hobby ,platíte jen jedno poštovné

Látky jsou mojí vášní....... a protože nikdy nedokáži odolat, tak se moje sklady plní a plní...... Je čas se o ně s vámi podělit.

A ne jenom o látky. Knoflíky, krajky, zipy, zbytkové balíčky........ o to vše budu postupně svoji nabídku rozšiřovat v mém druhém obchůdku Kimi Hobby.

 

 Vyberete-li si i něco v mém druhém obchůdku Kimi hobby ,platíte jen jedno poštovné

Způsob dopravy
Zboží posílám jako doporučený dopis nebo balík,menší kousky do bublinkových obálek,větší kousky do kartonových krabic. Cena poštovného se odvíjí od velikosti (hmotnosti) zásilky a aktuálních tarifů České pošty. Po dohodě je možný osobní odběr zboží v mém kamenném obchodě.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
661894
12.10.2017 Vloženy nové dětské sukně,mikiny, trika, kalhoty :-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.