Profil uživatele
kirchnerovalenka
Prodávající
Blatná
Registrace: 20.5.2019

Nabízím pletené svetry ze směsi bavlny s viskózou, směsi bavlny s bambusem nebo z viskózové střiže. Svetry z těchto materiálů jsou velmi příjemné na nošení a nekoušou. Výrobky pro děti jsou pletené výhradně z přízí s atestem pro děti do 3 let.

Svetry je po domluvě možné uplést ve Vámi zvolené barvě a velikosti.

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno Českou poštou jako balík do ruky. Skladové zboží je zasíláno do 5 pracovních dnů od připsání platby na účet. V případě výroby na zakázku je zboží zasíláno do 30 dnů od připsání platby na účet.
Obchodní podmínky

Kupující učiněním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami.

Prodávající se zavazuje, že bude kupujícím dodávat zboží bez vady v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží.

Veškeré odeslané objednávky jsou závazné. Kupující stvrzuje svou objednávkou souhlas s obchodními podmínkami i s reklamačním řádem.

Dodací lhůta

Skladové zboží je zasíláno do 5 pracovních dnů od připsání platby na účet.
V případě výroby na zakázku je zboží zasíláno do 30 dnů od připsání platby na účet.

Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty jako balík do ruky.

Odstoupení od kupní smlouvy

V souladu s ustanoveními nového občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy do 14ti dnů od převzetí zboží.

V případě odstoupení od smlouvy zboží zasílejte čisté a řádně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Zboží musí obsahovat originální visačky a štítky a nesmí jevit známky opotřebení nebo poškození. Zboží musí být zasláno na náklady kupujícího, v případě zaslání na dobírku nebude zboží převzato.

Na výrobky vyrobené nebo upravené dle specifického přání objednavatele se právo spotřebitele na odstoupení od smlouvy nevztahuje.

Peníze za vrácené zboží budou zaslány na účet zákazníka do 30 dnů od převzetí zboží prodávajícím.

Reklamace zboží

Výrobky je možné reklamovat ve lhůtě 24 měsíců od převzetí zboží kupujícím.

Zboží je možné reklamovat pouze písemně doporučeným dopisem. Reklamační list musí obsahovat datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady a návrh na vyřízení reklamace. Prodávající se k reklamaci vyjádří do 3 pracovních dnů od převzetí reklamovaného výrobku. V případě uznání reklamace bude reklamace vyřízena do 30 dnů.

U výrobků, jež vykazují známky opotřebení způsobené běžným používáním, reklamace uznána nebude.

Vadu, kterou si zákazník způsobil sám nevhodným užíváním či nedodržením návodu k údržbě, není prodávající povinen uznat jakožto důvod k reklamaci daného zboží.

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že se zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena od dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet do 5 pracovních dnů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Kupující tímto souhlasí se shromažďováním, uchováním a zpracováním svých osobních údajů prodávajícím pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluje pro všechny údaje poskytnuté prodávajícímu v rámci své objednávky a to ode dne udělení souhlasu na dobu neurčitou. Kupující musí vždy udělit svobodný a vědomý souhlas se zpracováním svých osobních údajů včetně elektronických a kontaktních údajů (e-mail, telefon, fax atd.) Souhlas je oprávněn kdykoliv odvolat, a to písemným prohlášením doručeným na adresu prodávajícího. Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům a má právo je doplňovat a měnit. V této souvislosti se může na prodávající obrátit telefonicky či elektronickou poštou. Kupující prohlašuje, že všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Kupující rovněž souhlasí s uchováním elektronické komunikace s prodávajícím a souhlasí s případným použitím takto získaných údajů v občanském řízení. Prodávající bude údaje získané dle těchto podmínek zpracovávat a využívat zejména k vyřízení objednávky a ke statistickým účelům.

Závěrečná ustanovení

Prodávající si vyhrazuje dle potřeby měnit tyto všeobecné podmínky. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetové stránce www.fler.cz v den odeslání elektronické objednávky tehdy, není-li mezi účastníky písemně dohodnuto jinak. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky , jakož i platnou výši ceny objednaného zboží (včetně příp. expedičních a dopravních nákladů) uvedenou v ceníku na internetové stránce, nebude-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.  

Platné od 1.6.2019

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím