Menu
--
Domů Profil prodejce Kischona
  • Prodejce od r. 2011
  • Velká Dobrá, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 10.2.2011
Město: Velká Dobrá
Stát: ČR

Kischona

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám všechny, kteří navštívili můj profil a děkuji za návštěvu.

Jsem studentkou mediální komunikace a většinu svého dne musím používat mozek- bohužel :). Stále něco čtu a píšu a také doufám, že jednou budu  čtena :)

Ruce jsem nikdy neměla nijak šikovné, přesto u pletení z papíru vznikají dílka, která mě těší. Je to pro mě relaxace, způsob jak vypnout mozek a nechat pro změnu pracovat ruce. Jelikož se mé výrobky těší oblibě rozhodla jsem se využít Fler.cz a občas si třeba přivydělat na můj největší koníček - koníčky :) .

Co u mě najdete?

Věcičky z papíru. Ač se to nezdá po nalakování se jedná o velmi pevný materiál a navíc, co lze udělt úžasnějšího než novinový papír proměnit ve věc, která bude několik let sloužit a dělat radost. Šetřme přeci naše lesy :)

Materiál:

Papír ze kterého pletu je barven zdravotně nezávadnými barvami - textilní Duhou, barvou na vajíčka či čistě přírodně třeba slupkami od cibule. (Pozor- bílé výrobky jsou natírány bílou vodou ředitelnou barvou). Lakuji zdravotně nezávadným lakem Sportakryl.

Údržba:

Výrobky lze běžně otřít vlhkým hadříkem, v případě potřeby i osprchovat horkou vodou a nechat uschnout na slunci či topení.

Hračky pro potkany:

Jelikož sama chovám potkánky, ráda bych se zaměřila i na hračky pro ně, těch totiž není nikdy dost. Speciálně pro potkany se moc věcí nevyrábí. Výrobky jsou odzkoušeny na mé plus minus pěti-členné smečce. Konkrétní informace jsou vždy u každého výrobku.

Více o mé smečce a zkoušených hračkách na www.jerth.webnode.cz

Přání:

Pokud máte nějaké konkrétní přání - rozměrové, barevné, jakékoliv a nenašli jste takový výrobek u mě, neváhejte mě kontaktovat. Vždy se dohodneme. Jsem schopná uplést věcičky do týdne.

 

Budu ráda ze veškeré vaše dotazy, reakce, nápady i připomínky.

Krásný den Kischona =o)

Způsob dopravy
Zboží odesílám ihned po připsání peněz na účet. Pokud situace dovolí, lze se dohodnout na osobním předání v Praze či na Kladně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kischona

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím