Domů Profil prodejce kittnerky
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Lnáře, ČR
  • 639 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (198) 100%
Nadšenci: 727
Aktivita: aktivní
Prodáno: 639
Registrace: 22.2.2011
Město: Lnáře
Stát: ČR

kittnerky

/ Prodávající
Novinky
312546
8.10.2014 Malované palety! Říká Vám něco nábytek z palet? Pak jste blízko. Já jsem jen využila tento vyřazený, ale zajímavý materiál trošku jiným směrem - k namalování obrazu.

Dobrý den, vítám Vás ve své keramické galerii!

Vystudovala jsem SPŠK v Bechyni a výrobě keramiky se věnuji již dlouhá léta. Inspiraci pro svou tvorbu nacházím všude kolem sebe, nejvíce nápadů mi však vdechuje příroda ve všech svých projevech a nekonečné variabilitě. Pevně věřím, že se v mých pracech její vliv odráží a také doufám, že Vám mohou má dílka přinést podobně příjemné pocity.

Všechny výrobky jsou dělány ze šamotové hlíny, která má zajímavou strukturu a jejíž vlastnosti a projevy nejlépe vyjadřují přírodní vzhled. Glazurou jsou jen jemně kolorovány. Každý výrobek je ručně modelovaný, je tedy originálem. Přestože některá témata mohou býti zpracována vícekrát, jen těžko naleznete dva úplně stejné výrobky.

Jelikož touha po tvorbě se nese naší rodinou napříč generacemi, ke keramice našla cestu i má dcera, která mi pomáhá. Prezentovány jsou zde tedy výrobky nás obou.

Děkuji za Vaši návštěvu, přeji příjemné pokoukání či případné nakupování.

 

PS: Chtěla bych poprosit výrobce, aby využívali své vlastní tvořivosti a nesnižovali se ke kopírování mých výtvorů. 

Způsob dopravy
K dopravě zboží je využito služeb přepravní společnosti GLS nebo České pošty. Pro větší výrobky doporučuji zaslání skrze GLS. Keramika je vždy pečlivě zabalena, tak, aby se nerozbila (fólie, papíry, karton), je vždy pojištěna a zasílána jako křehká. Výše poštovného se odvíjí od velikosti výrobku. Zboží bude zabaleno a odesláno po doručení stanovené částky na můj účet. Je samozřejmě možné si objednané zboží osobně vyzvednout, a to buď ve Lnářích nebo v Praze na Vyšehradě.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od kittnerky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--