Domů Profil prodejce Klaršinka
Klára Němejcová
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Kozlovice, ČR
  • 737 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (59) 100%
Nadšenci: 60
Aktivita: aktivní
Prodáno: 737
Registrace: 3.4.2018
Město: Kozlovice
Stát: ČR

Klaršinka

/ Prodávající
Novinky
921883
17.12.2020 Vkládáme spoustu nových roušek, tak nakoukněte:) - zn. Klaršinka...

Klaršinka (KŠ)

 

Pokud chcete být nenahraditelní,

musíte být odlišní.

— Coco Chanel

 

Ahoj, vítejte v mém módním světě plném originality.  

Studuji oděvnictví a módní návrhářství. Byla jsem i u světoznámého návrháře Osmanyho Laffity díky pořadu Mise nový domov. Hodně mě překvapilo, jak srdečný člověk to je, kolik úžasné originality v sobě má. Předal mi mnoho zajímavého a i během tak krátké návštěvy mě naučil spoustě věcem a dal mi nahlédnout "pod pokličku" své tvorby, za což mu velice děkuji.

Momentálně jsem čerstvou maminkou malého uzlíčku štěstí, který se jmenuje Klára ŠárkaMiluju tě! (naše malá Klárinka Šárinka). Odtud vlastně pochazí i název naší značky, ke které se dostanu později Stydlivý úsměv. Porodila jsem v 17 letech, nyní mám 18let a rozjíždím svůj dlouholetý sen, stát se návrhářkouŠaty.  

Jsme malá "rodinná" firma, doma šijeme totiž snad všichni, i chlapi :). Máme i svůj malý roztomilý obchůdek, o kterém jsme s maminou snily strašně dlouho... No ale proč o tom jen snít, když ho můžeme i mít? :). Tak jsme se nakonec rozhoupaly a bylo toStydlivý úsměv.

Dlouho jsme také všichni přemýšleli nad názvem naší značky, po dlouhém přemýšlení jsme to ale vzdali a rozhodli se to odsunout, protože se nám nic z našich "návrhů" nezdálo... No a jak jsme nakonec přišly na ten současný?

Jednoduše... Já jsem Klára, mamina je Šárka a pak je tady naše Klárka Šárka, čili Klárinka Šárinka, takže vlastně "Klaršinka" je víc, než jen vystihující :). Vlastně s tím přišla moje babička, ale to bychom se do toho už zamotali úplně...Velký úsměv

 

Tak snad se vám tu bude líbit...Stydlivý úsměv

Vzhledem k množství dotazů na tenčí, tzv. jednovrstvé roušky nyní tyto dáváme také do nabídky - jedná se o roušky, ve kterých se opravdu lépe dýchá, nemyslíme si, že by takové roušky byly výrazně méně účinné, je ovšem nutno častěji roušky měnit, příp. přežehlit apod. Ve dvouvrstvých rouškách se v těchto teplých dnech již opravdu špatně dýchá, je to potíž zvláště pro lidi, kteří mají jakékoliv dýchací potíže, také pro seniory, ale musím přiznat, že vlastně pro většinu lidí, já osobně v horku nosit dvouvrstvou roušku zvládám jen s obtížemi...

Táááááák

a teď už konečně pomalu nastává i čas pro šití designových roušek:), a to poté, co jsme spoustu roušek rozdali či levně prodali, počítám, že jich bylo už víc, než 600 ks, tak nyní se chceme i trochu odměnit a ušít mezi levnějšími rouškami i pár těch správňáckých, designových kousků:). I nadále u nás ale najdete levné roušky... Opatrujte se Klára

  

Chraňte nejen sebe, ale i své blízké♥️.

Šitá rouška s dvojitou vrstvou bavlny, která sice neochrání na 100%, ale je to lepší než nic. Každý už můžeme být přenašečem, aniž bychom o tom věděli, proto nosme roušky abychom zabránili dalšímu šíření. NOSIT ROUŠKU NENÍ OSTUDA!


Roušky šijeme ve velkém s celou rodinou, proto prosím omluvte případné nedokonalosti jako křivý šev apod. Snažíme se především o to, aby byly roušky funkční a vhodné na každodenní nošení. Jsou ze 100% bavlny a je možné je vyvářet. Šité jsou ze zbytků látek, proto, prosím, berte co je :). Objednávky na jednotlivé vzory z pochopitelných důvodů nemůžeme přijímat.

https://www.fler.cz/zbozi?ucat=556806

 

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Klaršinka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--