Domů Profil prodejce klaskovaj
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Přerov, ČR
  • 32 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 58
Aktivita: aktivní
Prodáno: 32
Registrace: 19.3.2011
Město: Přerov
Stát: ČR

klaskovaj

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

 

Malování na hedvábí je mým velkým koníčkem již řadu let.  Je to skvělá relaxace, inspiraci vidím všude kolem sebe, pokud jde o barvy, nejlepší inspirací je příroda. Svá dílka prodávám prostřednictvím mých webových stránek, výstav, galerií a obchůdků s dárkovými předměty. Uskutečnila jsem řadu úspěšných výstav.  Zrealizovala jsem i několik větších firemních zakázek.

Na Fler jsem se zaregistrovala již v roce 2011, ale z časových důvodů jsem to musela,  asi po měsíci, zrušit. Nyní, v roce 2015, jsem se přihlásila znovu a doufám, že si mého mini obchůdku, v té velké konkurenci, někdo všimne.

Používám kvalitní barvy jak zažehlovací tak i napařovací.  Ráda kombinuji různé technikya vymýšlím stále něco nového, i když se nevyhýbám ani tomu namalovat motivy, které jsem už dělala a někdo si je znovu objedná podle nabídky na mých stránkách.  Plním přání zákazníků i pokud jde o jejich požadavek na jinou barvu vzoru, který se jim líbí nebo design, který je zaujal na šátku a chtějí šálu.   Raději ale realizuji nové nápady. Velkou radost mi udělá, když mi přijde mail, že se můj šátek či šála někomu moc líbil a  udělal radost. Vím, že se už několik mých výtvorů  dostalo i do mnoha vzdálených zemí, protože když jede někdo na návštěvu, jde o vhodný dárek pro ženy každého věku a ruční práce si ve světě váží.

Cena mých šátků a šál se odvíjí od velikosti výrobků, od složitosti motivů i použité techniky.

Objednané šátky a šály zasílám v dárkovém balení s návodem na jejich údržbu.

Dobrý den,  většina šátků a šál, které nabízím v mém malém obchůdku, je už prodána, proto je u nich uvedena lhůta zaslání 6 dnů. Ty nově vytvořené se od toho původního liší jen nepatrně. Každý je originál, proto není možná přesná kopie, reklamaci jsem zatím ještě nikdy neměla :-).

 

Způsob dopravy
Zasílám doporučeně Českou poštou, po převodu peněz na účet. Pokud chcete zboží zaslat na dobírku, napište mi to k objednávce. Cena bude vyšší o 50,00 Kč. Pokud požadujete dárkovou krabičku, oznamte mi to současně s objednávkou. Ke každé objednávce obdržíte paragon.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od klaskovaj

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--