Menu
--
Profil prodejce Kličkování Domů
Profil uživatele
Kličkování
Prodávající
Praha
Registrace: 15.7.2017

Děkuji, že jste zavítali do mého obchůdku.

Ráda háčkuji, pletu, maluji, zkrátka ráda něco tvořím :-)

V zimě nabízím především pletené čepice, šály a nákrčníky. Dále z textilních přízí háčkuji dekorační košíky do domácnosti, ale i další výrobky.

Ráda tvořím akrylovými barvami obrazy technikou "dot painting", česky se jedná o tečkovanou malbu. Nejraději maluji mandaly nebo-li kruhové ornamenty. Malování je pro mne obrovským relaxem a zároveň načerpáním nové energie. 

Nově se učím malovat airbrushem, který jsem dostala od Ježíška a zatím to využívám především na vytisknuté modely z 3D tiskárny. Přítel tiskne a já výtisky maluji. Malování airbrushem jsem si také velice zamilovala a jsem jako malé děcko, nemohu dospat rána, když se nám přes noc tiskne nějaká nová postavička nebo nějaká užitečná pomůcka do domácnosti apod. :-)

Ještě pro vás něco více o mandalách..

Nejen tvoření mandal má pozitivní vliv na fyzické i psychické zdraví, ale zároveň obrázek mandaly vystavený na místě, na kterém na ni dobře vidíte, může váš pohled na ni na chvíli zastavit a zklidnit. Můžete se setkat s použitím mandaly jako podpory při léčbě fyzických, psychických i psychosomatických obtíží. Mandalu můžete využít jako pomůcku při relaxaci či meditaci, ale také jako průvodce při poznávání jiných kultur, jejich bohů a filosofických systémů.

Ať se vám u mne v obchůdku líbí a budu ráda, pokud vám mé výrobky udělají radost.

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup výrobků (zboží) na fler.cz prodejce Kličkování (Josefína Kliková) a upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy uzavírané mezi prodávajícím a kupujícím.

1.2 Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Objednáním zboží kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

2.2 Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky, jež je prodávajícím zasláno kupujícímu vnitřní Fler poštou.

3. Platební podmínky

3.1 Cenu zboží hradí kupující prodávajícímu předem, a to převodem na účet prodávajícího do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy.

3.2 Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

4. Odstoupení od kupní smlouvy

4.1 Kupující má právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do 14 dnů od převzetí zboží.

4.2 V případě odstoupení od kupní smlouvy se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být kupujícím prodávajícímu vráceno do 14 dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

4.3 V případě odstoupení od kupní smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to bankovním převodem na účet kupujícího. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky 2 / 3 kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

4.4 Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

5. Přeprava a dodání zboží

5.1 Zboží je zasíláno Českou poštou jako doporučená zásilka. Cena poštovného je vždy uvedena u zboží. Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny.

6. Reklamační řád

6.1 Prodávající je povinen zaslat kupujícímu zboží řádně zabalené a co nejlépe zabezpečené proti poškození.

6.2 Kupující je povinen při převzetí zkontrolovat neporušenost obalu a převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilku převzal bez zjevných závad. Prodávající nenese zodpovědnost za poškození zásilky přepravní společností a není povinen v případě takového poškození poskytovat kupujícímu jakoukoliv náhradu.

6.3 V případě, že je obsah zásilky poškozen, ale poškození není zjevně způsobeno dopravcem (není porušen, poškozen či jinak narušen obal), kupující kontaktuje prodávajícího vnitřní Fler poštou a zašle prodávajícímu popis a fotografii vady.

6.4 Pro uplatnění reklamace je kupující povinen reklamované zboží odeslat poštou spolu s kopií dokladu o koupi na adresu prodejce. Náklady na přepravu zboží hradí kupující.

6.5 Prodávající vadu zboží posoudí a v případě oprávněné reklamace se s kupujícím dohodne na dalším postupu, tj. vrácení peněz za zboží, výměna nebo sleva. V případě oprávněné reklamace má kupující nárok požadovat náhradu nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.

7. Závěrečná ustanovení

7.1 Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. 3 / 3

7.2 Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím