Vážení zákazníci, bohužel vzhledem k časové tísni, ve které se nacházím, nestíhám šít věci na zakázku.
Profil uživatele
kliřizna
Prodávající
Milostín
Registrace: 24.11.2008

 

S krásným počasím přišla i nová Pussy kolekšůn, tak mrkejte, vybírejte :)

 

Vítám Vás ve svém barevném obchodě, plném blaznivých kousků oblečení!

  

Zdravím všechny přiznivce, přívržence, všechny členy smečky, jiných smeček a další:)))
Navrhuji, tudíž jsem "návrhářka", šiji, tudíž jsem i "šička" ,originální barevné neobvyklé veselé oblečení! A HODNĚ mě to baví!!!Šiju pro radost....a třeba taky proto, abych měla v čem jít večer na pivo:))Inspirací jsou mi jak materiály samotné, tak VY...Vaše životní postoje, záliby....prostě cokoliv:)
A kde tvořiím?? Zatím doma,ale časem plánuji úžasný obchúdek..a to budete koukat, ale ještě si na něj počkáte....

Začla jsem šít jako malá holčička u babičky v Třinci na každoročních letních prázdninách. Vždy se mi líbilo, že mám babička ušila třeba sukni, nebo cokoliv, co se nám líbilo, tak jsem se rozhodla, že to chci taky umět.

Studovala jsem Střední Uměleckou Školu Textilních Řemesel v Praze, obor Krajkářská a vyšívačská tvorba, takže bych "měla" umět upaličkovat nějakou super krajku. No, asi bych to uměla, kdybych se tomu po škole věnovala, ale kdybych to opět zkusila, tak si možná vzpomenu:) Měli jsme ve škole i navrhování oděvů, což mě pochopitelně bavilo nejvíce, ale střihy, to vždy byla moje skáza, protože, jak jsem už psala, šiju od malička a většinu střihů jsem vždy taknějak"vyplodila" a všemožně vymýšlela a kupodivu to praktikuji dodnes a funguje to, ale normálním střihům se kolikrát nevyhnu, tak se snažím se to opět učit. UF!

No, doufám, že jsem Vás moc neodradila a  že se Vám u mě bude líbit.  

Mějte se krásně!

Vaše Klířa

 

Bohužel, z časových důvodů, nešiji na zakázku. Když už jeden kus ušiju, tak chci, aby byl opravdu jediný a nerada se opakuji. Mnohokrát děkuji za pochopení.

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně, nebo dobírkou buď v krabičce,nebo bublinkové obálce...samosebou mohu zboží i předat osobně a to v Praze..:)Při každé objednávce je důležité oznámit, jakým způsobem si přejete zboží dosat!!!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
585700
6.1.2017 Máme nové sukně ;)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím