Profil uživatele
kloksijde
Prodávající
Rožnov pod Radhoštěm
Registrace: 8.11.2009

Kdo jsem?

Jmenuji se Klára ... a to by tak asi mohlo být vše o mě ... protože nikoho nezajímá kolik mi tak asi může být, že jem svobodná a že jsem workoholička jak vyšitá :-)

Jak jsem se tady dostala?

Je to více jak dva roky ... co jsem si nešťasnou náhodou zlomila nohu a sotva mi sundali sádru tak i ruku ... dva měsíce jsem tak trávila doma a sjížděla internet ... tehdy byla ta doba, kdy jsem začala listovat stránkama hledat ve vyhledávači více o scrapbookingu, přáničkách, papírech, ozdobách, kytičkách :-). A jednou až jsem toho měla už dost načteno a prozkoumáno jsem narazila na FLÉR.

Proč tu jsem?

Dospěla doba ... kdy zjišťuju že ani za 100 let nemůžu zpracovat všechen "nasyslíkovaný" materiál a tak jsem se rozhodla dělat něco menšího než jen stránky do fotoalb. Času není mnoho, takže přáníčka, které jsem začala tvořit se hromadila a zjistila jsem, že narozeniny už jsou dávno oslavené, narozené dítě už leze a já nestíhám posílát, ani slavit. Rozhodla jsem se tedy "minitvorbu" vystavit, třeba se najde někdo rychlejší než já a stihne poslat. Zatím se jedná o přáníčka, visačky a kousek materiálů z mých zamilovaných razítek, či embosovacích kapes ( třeba časem bude více - uvidíme, uvidíme, raději neslibuju, protože zatím mám pocit, že nic z toho nestihnu - protože DEN má JEN 24 hodin)

 

Jinak jsem dcera své matky a svého otce, sestra, vnučka, teta atd. atd. Miluju svou rodinu a mám ráda stránky, kde můžu zachytit všechny ty společné chvíle.

... a to jsem prosím celá já .....

 

... jinak jsem studentka, bydlím s jedním šikovným "komunálním politikem" Smějící se a pracuju v sociální oblasti .... a ten DEN má pořád JEN 24 hodin.

Mám ráda město ve kterém žiju, mám ráda barvy a vůni podzimu, moře, cestování a spoustu dalších věcí. Ze všeho nejradši mám ráda kombinaci oranžovou a hnědou :-),  mám ráda věci které k sobě hezky ladí a pasují ... nejraději na celém tom "papírování" mám ten pocit ... když začnu kombinovat barvy a hledat ty drobnosti, které nakonec vytvoří celek ...

Tak snad se mi to alespoň malinko daří .... ale to už posuďte sami ... nakoukněte a kdyby jste objevili něco, co už bylo prodáno nebo se vám nehodilo barevně písněte vzkaz ... a já se budu snažit vám vyjít vstříct.

Způsob dopravy
Využívám služeb České pošty, zboží posílám doporučeně. Podle typu zboží balím do zpevněné obálky, bublinkové folie, recyklovaného kartonového obalu, krabičky či krabice, vždy ale tak aby se při přepravě zboží nepoškodilo. Cena poštovného je 49,- kč, dodatečně může být upraveno, podle velikosti a množství zaslaného zboží. Samozřejmě pokud si přejete je možné zaslat i jako obyčejnou zásilku, bez pojištění a možnosti zásilku dohledat, či reklamovat.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
94589
1.11.2012 ZAVŘENO ... pokud nebude OTEVŘENO :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.