Domů Profil prodejce Kočičí stromy
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 hodin.
  • Praha 5 – Zbraslav,, ČR
  • 1 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 6
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 15.11.2015
Město: Praha 5 – Zbraslav,
Stát: ČR

Kočičí stromy

/ Prodávající
Novinky
515891
2.6.2016 sezona venkovních voliér je v plném proudu
www.kocicistromy.cz/...
www.kocicistromy.cz/katal...

Kočičí strom

Co je kočičí strom? Kočičí strom je originálním řešením odpočívadla a škrabadla pro kočky a kocourky. Je vhodný pro umístění především v interiéru bytu nebo domu, balkonu nebo zimní zahrady. Každá kočka je osobnost, která potřebuje mít svůj klid, možnost úniku a především pocit bezpečí. To vše náš originální kočičí strom nabízí. Současně je i výborným místem pro hraní a lenošení. Nabízí vám kousek opravdové přírody doma. Kočičí strom je vhodným a vkusným doplňkem, který je uzpůsoben a vyroben přesně podle vašich požadavků a potřeb. Je jedinečný, individuálně vyrobený dle vašeho zadání. Jedná se o ruční práci z kvalitního 100% dřevěného masívu, s použitím pouze přírodních a zdravotně nezávadných materiálů. Zákazník si volí svůj individuální strom od výběru výšky a tvaru kmene, počtu, tvaru a umístění sedáků, výběru potahových materiálů včetně barvy až po různá speciální přání v podobě houpaček nebo boudiček. Absolutní novinkou je i možnost vyhřívaných sedáků. U nás je samozřejmostí doprava a montáž stromu zdarma. Originální kočičí strom je jedinečný luxus a radost pro vaše kočičí miláčky a vkusný a kvalitní doplněk vašeho bytu. Každý originální kočičí strom je od 1. ledna 2011 opatřen pečetí originality.

Profesionální přístup, mnohaleté zkušenosti, technologické postupy a individuální řešení výroby každého stromu, vám garantují vaši spokojenost. Vzhled a rozložení stromu si od počátku určujete vy, přesně podle vašeho přání a potřeb (především výběr výšky a tvaru kmene, počtu, tvaru a umístění sedáků, výběr potahového materiálu včetně barvy, případně i speciální přání a požadavky).
 
Každý strom je originálem, je jedinečný, individuálně vyrobený podle vašeho zadání, ručně, z kvalitního dřevěného masívu, s použitím pouze přírodních a zdravotně nezávadných materiálů.
 
Garantujeme vám dopravu a montáž stromu, která je zcela zdarma a to na kterémkoliv místě v České republice a na Slovensku. Nemáte tak žádné starosti s montáží a umístěním stromu. 
 
Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Na výrobek poskytujeme dvouletou záruku.
 
Originální kočičí strom je jedinečný a dostupný luxus a radost pro vaše kočičí miláčky. Současně také vkusný a kvalitní doplněk vybavení vašeho bytu. Je běžné, že ihned po nainstalování stromu u vás doma, vaše kočička nebo kocourek vyskočí na sedák a přijme toto své nové místo plně za své. Kočičí radost a spokojenost je zaručena. 
 
Michal a Lucie, váš team, který první kočičí strom vyrobil již v roce 2005, je zárukou řešení přímo na míru, dle vašich požadavků a představ. Revoluční, dnes již vžitý název „kočičí strom" pochází právě od nás. Jsme plně profesionálním specializovaným výrobcem pouze pro kočičí stromy a škrabadla. Naše malá rodinná firmička z podhůří Jeseníků je zde pro vás a vaše kočičí miláčky. Vedle zkušeností máme vlastní vývoj, dílnu a především elán plnit kočičí sny. Také úzce spolupracujeme s odborníky v oblasti prodeje potřeb pro chovatele. Jsme plně připraveni uspokojit vaše individuální nároky na řešení právě vašeho stromu. Naše stromy si našly i cestu i do zahraničí. Stovky spokojených zákazníků jsou pro nás radostí z vykonané práce a tou nejlepší referencí. 
 
Způsob dopravy
dopravu škrabadla zajišťuje náš KOČIČÍ TEAM, i je ZDARMA v místě zákazníka, nainstaluje.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kočičí stromy

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--