Profil uživatele
kočičky zlobivý
Prodávající
Brno
Registrace: 2.9.2010

(povinné info: tento profil patří též nám)

Zde nabízíme materiál a vintage kousky z babiččiny truhly.
Babička už je nepotřebuje a nechce a my k nim nemáme až tak hlubokou citovou vazbu, abychom je schraňovaly (nehledě na to, že už nemáme kde Plačící ). Nikdy žádnou z těchto historických věcí nevyhodíme. Proto jim urgentně hledáme nový domov. Jsme rády, když víme, že budou upřímně těšit někoho dalšího.

Potřebujete-li k předmětům něco doplnit (rozměry, bližší určení stavu, barvy...), neváhejte se ptát v komentářích nebo pomocí SZ. Odpovím co nejdříve dle nejlepšího svědomí :)

Vím, že fotografie předmětů zde nejsou žádná skvostná aranžmá, jde mi hlavně o informativní hodnotu, bohužel i rychlost nafocení, a v neposlední řadě o to, aby šerifovi nepraskla čočka v oku :))

Předměty jsou jen povrchově očištěny, některé potřebují důkladnější "hygienu".

Způsob dopravy
Česká pošta - vždy doporučeně či jako cenný balík, dle povahy a velikosti zboží buď v kartonové krabici či bublinkové obálce a vycpané vhodným materiálem tak, aby nedošlo k poškození zboží při transportu. Cena za poštovné zahrnuje všechny náklady s odesláním spojené (vč. balení) a i v případě, že koupíte více výrobků, nenavýší se. Faktury k tomuto zboží vystavovat nebudu, jde o náhodný, jednorázový a dočasný prodej zboží z pozůstalosti. Osobní odběr v některých případech nutný.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím