Profil uživatele
Kočka za komínem
Prodávající
Netvořice
Registrace: 25.1.2010

Takže, co napsat o sobě.  Jmenuji se Jindra Šmídová. Bydlím na vesnici (Netvořice u Benešova). Mám ráda poctivé řemeslné  výrobky, imponuje mi profesionální přístup k práci. Jsem staromilec.

Je mi  pár desítek let a skoro stejně dlouho něco vyrábím a vytvářím a vymýšlím. Jen na to je čím dál méně času. Vystudovala jsem uměleckoprůmyslovou školu, pak se léta starala o své děti. Ale po přestěhování na venkov mi občas zbývá  čas na hraní si. 

Měla jsem pár malých výstav, občas něco vyrobím na zakázku, někdy jen tak pro radost, dárek pro mé známé a kamarády. Něco na prodej. Pokud se to někomu zalíbí a koupí, potěší mně to. Jsou ale věci, které bych neprodala. Už jich máme plný byt. Nikdy nedělám dvě úplně stejné věci. Baví  mně zkoušet a vymýšlet !!

Začínala jsem podmalbou na skle. To bylo před 20 lety. Posledních pár let nejraději pracuji  olejem, nebo akrylem. Používám dřevo a překližku, které vyřezávám  a maluji. Občas se pustím do textilu.  Ale jen okrajově.

Momentálně mě fascinuje možnost využití šablon. To asi  vychází z mé obliby  zdobeného smaltovaného nádobí, které sbírám a vystavuji v našem muzejíčku. Malovaná hejblata  zase prozrazují mou oblibu loutkového divadla.

Pokud Vás něco zaujme, budu ráda. Ráda pracuji i na zakázku. Přivádí mě to na nové nápady. Napište jak se Vám mé věci  líbí, popřípadě nové  podněty  a rady.

 

Způsob dopravy
česká pošta, balím do balíčku, nebo zasílám v pevné obálce,
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím