Profil uživatele
kockofenka
Prodávající
Říčany
Registrace: 6.11.2009

Zdravím všechny na Fleru:) 

Jméno mé je Zuza a pár let už se řadím do kolonky "cetiletí" . Všemožným výtvarným technikám se věnuji již od útlého dětství, nejspíš díky mé šikovné mamince, která má talent snad na všechno, jen si to nechce přiznat :) krásně šije, plete, háčkuje, ale i korálkuje, vyráběly jsme spolu výrobky z vizovického i slaného těsta, o výrobě všemožných dekorací, věnců, svícnů a já nevím čeho všeho ještě, ani nemluvím. 

Vystudovala jsem SOŠ Bohemia Regia Praha, jak už název napovídá, tak v Praze 4 :) Zaměřovala jsem se na vazbu a aranžování květin, zase to výtvarno :) Bohužel ale uživit se v oboru je těžké, pracujete s živým materiálem a Češi nejsou zvyklí utrácet za něco, co jim za týden odejde (bodejť, když jsme rádi, že máme aspoň na chleba). 

No a doma se věnuji hlavně svým zvířecím miláčkům a korálkům, korálky jsou moje láska, můj relax, má radost, dokážu se v nich i jen hodiny přehrabovat a nic nevymyslet :) je to uklidňující, přítel to nazývá bordelem, já tomu říkám tvůrčí koutek :) 

Nevyhýbám se žádnému materiálu, moc nemusím drátkování (že by to bylo tím, že mi nejde?:)) a nejvíce se zabývám asi ketlováním. Miluji pestré barvy, nevyhýbám se ale ani decentním kombinacím, někdy infantilně, někdy drsně, někdy něžně, vážně i nevážně :) 

No a abych nenadržovala jen korálkům, baví mě moc kreslení, tužka, pastelky, černé linkovače.. Akvarel, tempery, olej,.. to není nic pro mě, pastelky mám nejraději :) Asi trochu vůně dětství, baví mě je ořezávat (máte taky mozol z ořezávátka?) a i ta finanční dostupnost hraje svou roli :)

Jinak jsem v zásadě člověk vcelku normální si myslím :) 

Doufám, že si u mě najdete trochu toho třpytu pro všední i nevšední dny a moje výrobky vám budou dělat radost v době dnešní příliš neradostné :) 

 

Váš mezidruhový kříženeček Kočkofenka :)

Způsob dopravy
česká pošta,doporučeně, baleno v bublinkové obálce vše zvlášť ve svém pytlíčku
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím