Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 31.3.2018 00:00 z důvodu "STOP STAV".
děkuji za letošní přízeň !
Profil uživatele
kohlrabi
Prodávající
Havířov - Šumbark
Registrace: 22.6.2009

R E P O R T Á Ž    .  .  .    jak maluji kraslice

https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-kohlrabi-1846

 _______________________________________________________________

Kraslice -  jsou všechny řádné vysavovány, tudiž zaručuji dlouholetost. Vzor drobných kytiček , srdíčka se jménem, kočiček , něžných kytiček a pomněnkové jé mé vlastní know - how. Děkuji, že nekopírujete mé nápady.

_______________________________________________________________

Kraslice mají většinou pouze jednu dírku, tudiž pokud si neobjednáte provlečení na stuhu a chcete si sami kraslici zavěsit, připište mi to prosím do objednávek, abych vám do vajíčka vyvrtala dírky dvě.

Dobu dodání mám u kraslic uvedenou tři týdny, jelikož maluji kraslice až dle konkrétních objednávek, nicméně většinou odesílám do týdne od připsání platby na účet.  Z letité zkušenosti zasílám jako "křehký" balík, tudiž poštovné je vyšší, ale kraslice k Vám dorazí v pořádku.

_______________________________________________________________

I am sorry but unfortunately I do not provide the Easter Eggs in to a foreign country. Payments only in CZK (Czech crowns).

_______________________________________________________________

>Dobrý den,
tak Vaše kraslice úspěšně a bez úhony absolvovaly cestu letadlem a následně sklidily ohromný mezinárodní úspěch na mítingu ve Walesu.

23.4. 2011 Zpráva od nakupujícího Mondak 

 

 

 _______________________________________________________________

 

 

U mým smaltovaných šperků zaručuji osobitost. Barevné ladění může být podobné, ale prolínání je u každého šperku osobité a originální.  Smalty jsou vyrobeny na opracovaném sklíčku od skvělého skláře  a jsou vhodné i pro alergiky. Na rozdíl od ostatních prodejců tzv. nepravého smaltu, dávám přednost sypkému karomailu od jediného dovozce do ČR, než běžně dostupného efcoloru.

 

Pokud máte zájem pouze o náhrdelník nebo náušnice z mých smaltovaných sad, je to možné, prosím , napište mi vnitřní poštou.

 _______________________________________________________________

Tyto originální šperky jsou výsledkem báječné spolupráce s autorkou - jsou vytvořené přímo na na míru k určitému typu oblečení. Výsledkem je dokonalá kombinace a originalita. Máte-li chuť něco takového zkusit, stačí poslat fotografii vašeho modelu...všechno je nezávazné a k případnému "doladění" je autorka nakloněna. Doporučuji něco takového zkusit, výsledek za to rozhodně stojí.

6.8.2010 |  hodnocení od nakupujícího Jana Pokorná

 

Z kolekce "Rozžhaví, ale nespálí" :

 

U malovaných šperků používám speciální barvy zn. Pebeo, nebo maluji akrylovými barvami technikou ONE STROKE, kterou zde na Fleru představuji jako první z prodejců.

Z kolekce "Rozkvetlou zahradou" :

 

 

Způsob dopravy
Při nákupu šperků nad 500 Kč zasílám dárek. Česká pošta, doporučeně, zboží , které je ihned k dodání, odesílám nejpozději tři dny od přijetí platby ! bublinková, pečlivě zabalená obálka. Kraslice, na zakázku cca do 14 dnů, kraslice skladem do tří dnů od přijetí platby, jako cenný balík, pečlivě zabaleno, s nálepkou "křehké" . Tudiž poštovné je vyšší. Fakturu k vytištění najdete v sekci Vašich objednávek. Pokud chcete najít fa přímo v balíčku, prosím připište mi to k objednávce. Na dobírku zboží NEZASÍLÁM. Pro všechny z okolí Havířova osobní odběr po domluvě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
707594
17.3.2018 Zítra 18.3. ukončení objednávek na kraslice, abych stihla vše vyexpedovat včas :-) děkuji za přízeň a příští jaro se budu těšit :-) hezké Velikonoce ! Š.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.