Profil uživatele
kohlrabi
Prodávající
Havířov - Šumbark
Registrace: 22.6.2009

 

Mám polygrafické vzdělání z doby, kdy se sázela svatební oznámení z naložené písmovky do sazítka a první obtahy se dělaly na ručním obtahovači.

Víc jak deset let se věnuji kreativní tvorbě a lektorováním kurzů na různé výtvarné techniky . 

U mým smaltovaných šperků zaručuji osobitost. Barevné ladění může být podobné, ale prolínání je u každého šperku osobité a originální.  Smalty jsou vyrobeny na opracovaném sklíčku od skvělého skláře  a jsou vhodné i pro alergiky. Na rozdíl od ostatních prodejců tzv. nepravého smaltu, dávám přednost sypkému karomailu od jediného dovozce do ČR, než běžně dostupného efcoloru.

Pokud máte zájem pouze o náhrdelník nebo náušnice z mých smaltovaných sad, je to možné, prosím , napište mi vnitřní poštou.

 _______________________________________________________________

Tyto originální šperky jsou výsledkem báječné spolupráce s autorkou - jsou vytvořené přímo na na míru k určitému typu oblečení. Výsledkem je dokonalá kombinace a originalita. Máte-li chuť něco takového zkusit, stačí poslat fotografii vašeho modelu...všechno je nezávazné a k případnému "doladění" je autorka nakloněna. Doporučuji něco takového zkusit, výsledek za to rozhodně stojí.

6.8.2010 |  hodnocení od nakupujícího Jana Pokorná

 

Z kolekce "Rozžhaví, ale nespálí" :

 

U malovaných šperků používám speciální barvy zn. Pebeo, nebo maluji akrylovými barvami technikou ONE STROKE, kterou zde na Fleru představuji jako první z prodejců.

Z kolekce "Rozkvetlou zahradou" :

 

R E P O R T Á Ž    .  .  .     jak maluji kraslice

https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-kohlrabi-1846

 _______________________________________________________________

Kraslice -  jsou všechny řádné vysavovány, tudiž zaručuji dlouholetost. Vzor drobných kytiček , srdíčka se jménem, kočiček , něžných kytiček a pomněnkové jé mé vlastní know - how.

_______________________________________________________________

 

 

>Dobrý den,
tak Vaše kraslice úspěšně a bez úhony absolvovaly cestu letadlem a následně sklidily ohromný mezinárodní úspěch na mítingu ve Walesu.

23.4. 2011 Zpráva od nakupujícího Mondak 

 

 

Mé kraslice v časopise :

 

N e k o p í r u j t e,  prosím, můj rukopis.

 

Děkuji za Vámi udělané srdíčka, milé komentáře a kladná hodnocení. Udělám vše proto, aby kladná vždy byla.

 

 

 

Způsob dopravy
Při nákupu šperků nad 500 Kč zasílám dárek. Česká pošta, doporučeně, zboží , které je ihned k dodání, odesílám nejpozději tři dny od přijetí platby ! bublinková, pečlivě zabalená obálka. Kraslice, na zakázku cca do 14 dnů, kraslice skladem do tří dnů od přijetí platby, jako cenný balík, pečlivě zabaleno, s nálepkou "křehké" . Tudiž poštovné je vyšší. Fakturu k vytištění najdete v sekci Vašich objednávek. Pokud chcete najít fa přímo v balíčku, prosím připište mi to k objednávce. Na dobírku zboží NEZASÍLÁM. Pro všechny z okolí Havířova osobní odběr po domluvě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
667563
31.10.2017 Kouzelné vánoční hvězdy z korálků https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.