Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Kokinomat
Prodávající
Karlovy Vary - Březová
Registrace: 8.3.2011

Vítám vás ve svém obchůdku, nabízím zde materiál pro naše tvoření.

V současné době se jedná hlavně o buttonky, malé aluminiové potvůrky, kvůli kterým zahloubáte do světa látek, mašlí a nekonečných barevných kombinací.

Dále jsou mé virtuální poličky naplněné naušnicovými komponenty, pryskyřicovými květy, přívěsky a korákami všech chutí a barev.

Nově můžete navštívit pro inspiraci i můj tvořivý obchůdek Kokino shop, kde najdete i ozdůbky ze zde nabízených materiálů

 Buttonky

  

Způsob dopravy
Balíčky odesílám s láskou zabalené v bublinkové obálce či fólii. Lze si vybrat ze 4 možností, záleží na charakteru a váze zboží. Při volbě obyčejné psaní nese zodpovědnost při ztrátě balíčku kupující. Pokud zvolíte osobní odběr, pak v Karlových Varech, nebo po domluvě na mých workshopech. Odesílám většinou 2x týdně v úterý a ve čtvrtek, dá se se mnou ale dobře domluvit, neváhejte mě kontaktovat.
Obchodní podmínky

Ráda bych vás seznámila s obchodními podmínkami, které platí v mém obchůdku:

Samozřejmě zde platí veškerá ujednání v souladu s Občanským zákoníkem. Ve zkratce to jsou:

• Na zboží zde zakoupené se samozřejmě vztahuje zákonná lhůta 14 dní pro vrácení bez udání důvodu.
   Prosím, abyste si svůj nákup dobře promysleli předem, ale naprosto respektuji, pokud zboží v reálu nesplní vaše představy. Náklady na poštovné v tomto případě hradí zákazník.

Záruční doba je 24 měsíců (nevztahuje se mj. na běžné opotřebení).
Snažím se o pečlivý popis výrobku (hlavně výčet použitých materiálů a rozměry) a ráda doplním případně chybějící informace.

Na vaši platbu za zboží příp. že prodloužíte rezervaci, čekám 10 kalendářních dní a po uplynutí této doby si vyhrazuji právo vrátit zboží zpět do prodeje. V každém případě zasílám zboží až po připsání platby na můj účet.

Poštovné: zboží posílám prostřednictvím České pošty. Balíčky v hodnotě do 500 Kč a takové, kde jeden z rozměrů nepřesáhne 5 cm, posílám jako doporučené zásilky. Ty, které tato kritéria překročí, pošlu jako cenný balík.
Zboží balím do obálek či kartonových krabic - vždy tak, abych minimalizovala možnost jeho poškození vlivem manipulace na poště.
 
PROSÍM o zprávu, že Vám byl balíček doručen a jak jste spokojen/a (nejlépe do Můj nákup / Hodnotit prodejce). Pokud nebudu do 14 dní od odeslání mít zprávu o problémech s doručením, budu považovat obchod za úspěšně dokončený.

Děkuji za přečtení těchto řádků, přeji spoustu radosti z nákupu, ale hlavně tvoření.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
191636
19.10.2013 buttonky♥buttonky♥buttonky
všechny velikosti na skladě
Stále probíhá Slevovová AKCE 50%.► Odesílací termín bude pondělí 22.10
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím