Domů Profil prodejce Koláže a retrotáže
Markéta König Cvachoučková
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Mezouň, ČR
  • 2108 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (302) 100%
Nadšenci: 786
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2108
Registrace: 9.4.2009
Město: Mezouň
Stát: ČR

Koláže a retrotáže

/ Prodávající
Novinky
1091047
23.1.2024 Pár staronových motivů placek a magnetek: https://www.fler.cz/shop/...

Kolážení je vnímání světa, také pohled do svého nitra.. je to řeč, gesto, postoj, reakce na vše, co člověka obklopuje.. vytváření koláže je proces.. myšlenka, nápad přetavený hledáním a sestavováním, analýza i syntéza.. je to rozum i náhoda, otisk podvědomí i rozmarná hříčka.. hledání kolážového materiálu je už samo o sobě tvořivým počinem.. půdy, sklepy, bazary, antíky.. tak přesně tady začíná kolážení.. hledání, hromadění a archivace ulovených pokladů.. každý kolážista je postižen touto sběratelskou vášní..

image

V Í T Á M    V Á S    V E    S V É M    S V Ě T Ě    K O L Á Ž Í  !

.. jmenuju se Markéta König Cvachoučková, vystudovala jsem Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích, obor český jazyk a výtvarná výchova pro 2.stupeň ZŠ.. studium jsem završila vytvořením autorské knihy poezie s kolážovým doprovodem, sbírka nese název Mlč!

.. profesi výtvarnice na volné noze jsem si zvolila po přestěhování z Domažlic na Berounsko.. nový život mi přinesl vlastní výtvarnou dílnu, ve které vedu tvořivé kroužky pro děti i kurzy pro dospělé.. s touto dobou se dále pojí kolážení a založení profilu na Fleru

Kolážení

.. tvorbě koláží se věnuju přibližně od roku 2000.. vytvářím tématicky laděné i volné autorské koláže, které nabízím většinou ve starých rámech, ve své nabídce mám také jejich fotoreprodukce.. dále tvořím drobné kolážové motivy na vlnách retro stylu, ze kterých vyrábím zrcátka, klipy, přívěsky, magnetky a připínací placky, vše vytvářím na svém přístroji s matricemi 44 a 56 mm, není tedy problém tvořit na Vaše přání a to již od jednoho kusu.. motivy svých kolážek vytvářím vlastnoručně stříháním, sestavováním a lepením jednotlivých dílčích prvků, které hledám většinou po starých časopisech a kalendářích, po antikvariátech a bleších trzích.. malý antikvariát je také součástí mého obchůdku.. dále vytvářím kolážová přání s citáty pro nejrůznější příležitosti, cedulky a visačky na dveře, obaly na knihy, notýsky, bločky a diářky,  záložky a ex-libris, upravuju přebaly antikvárních knih, tvořím sady retro krabiček na drobnosti a dárečky, ozdobičky, vizitky..

.. moje koláže mají za sebou již několik výstav, dále se ráda účastním nejrůznějších jarmarků a sama také čas od času pořádám prodejní výstavy.. nyní zboží dodávám do kreativních obchodů převážně v Praze..

.. pokud máte svoji vlastní představu o jakékoliv koláži, ale v nabídce jste ji nenalezli, kontaktujte mě vnitřní poštou..tvorba na Vaše přání je pro mě vždy velkou výzvou!:)

Prezentace (nejen) kolážové tvorby v časopisech:

Blesk Hobby / říjen 2014

Chatař chalupář / březen 2014

Katka / leden 2011

Ona Dnes / únor 2010

image image image image

Kabinet výtvarky

Tato dílna je místem mojí potřebné relaxace a tvoření, útočištěm pro tvořivé nadšence a malé výtvarníky, sdružuje přátele a staromilce.. nedílnou součástí Kabinetu je také malý antikvariát s přebytky z kolážové dílny a malý obchůdek se zbožím rukodělným.. nabídka dílny je prezentována na profilu Kabinet výtvarky.

Provoz výtvarné dílny byl zahájen v roce 2008 v Rudné u Prahy, od roku 2012 sídlila dílna v Berouně, v Těšovicích a Domažlicích.. V r.2020 se otevřel ateliér v obci Mezouň na Berounsku a od r.2023 opět v Domažlicích. Jste srdečně vítáni! ♥

Při sloučení objednávek z dalších profilů platíte jen jedno poštovné!!

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Markéta Cvachoučková IČ 87184656 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/kolaze-a-retrotaze. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Způsob dopravy
Doporučený balík dle tarifů České pošty.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Zboží

Další zboží od Koláže a retrotáže

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--