Profil uživatele
Konečná Jarmila
Jarmila Konečná | prodávající
Děčín 2
Registrace: 1.5.2011
Způsob dopravy
Objednané zboží posílám Českou poštou. Balím do bublinkové obálky a nebo do krabic. Záleží na váze a velikosti výrobku.
Obchodní podmínky

Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky na adresu nakupujícímu a tímto zárověň souhlasí s obchodními podmínkami uvedené níže..

Potvrzení objednávky učiní prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu. Po připsaní částky na účet zboží odesílám  do 18. hod. téhož dne. 

Učinit objednávku je možné pouze prostřednictvím nákupního košíku .Takto učiněná objednávka musí splňovat určité minimální náležitosti a obsahovat určité nezbytné údaje pro řádné vystavení dokladů a rychlé doručení skutečně požadovaného zboží k zákazníkovi.

Odstoupení od smlouvy kupujícím, vrácení zboží bez udání důvodu je možné do 14 dnů.

Kupující má právo od takto uzavřené kupní smlouvy odstoupit a to  bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění, které objednal. Tato lhůta je určena k tomu, aby se Spotřebitel mohl dostatečně seznámit s vlastnostmi zakoupeného zboží a nelze ji chápat jako právo na výpůjčku zboží. Toto právo také neslouží jako způsob řešení dodání vadného zboží  přičemž ovšem není souběžné využití tohoto práva vyloučeno.  Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené Prodávajícímu bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká Prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je Prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku Kupujícího na vrácení kupní ceny.

Po obdržení vráceného zboží  obratem, nejpozději však do 30 dnů od odstoupení , Prodávající vrátí zpět Zákazníkovi  odpovídající částku předem dohodnutým způsobem Zákazníkovi je vrácena částka odpovídající ceně vráceného zboží.

K dodání zboží využívám službu České pošty.

Platbu přijímám předem na účet a neposílám na dobírku.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím