Domů Profil prodejce koňský útulek S.O.S. Život pro koně
  • Prodejce od r. 2012
  • Miřkov, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 6
Aktivita: -
Registrace: 11.1.2012
Město: Miřkov
Stát: ČR

koňský útulek S.O.S. Život pro koně

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,

   vítáme Vás na profilu koňského útulku S.O.S. Život pro koně a doufáme,že se Vám naše výrobky a výtvory budou líbit a že budete pilně nakupovat. Protože veškeré takto získané finanční prostředky jdou na provoz útulku a na léčení koní a dalších zvířat.

Jsme občanské sdružení S.O.S. Život pro koně-útulek pro staré a týrané koně.Takže čím se zabýváme je naprosto jasné. A protože máme šikovné ručičky(tedy snadUsmívající se) a umíme vyrobit a vytvořit spoustu věcí,rozhodli jsme se pro možnost prodeje zde na Fleru. Všechny takto získané penízky jdou na provoz útulku,na výkupy nemocných a týraných koní,na nákup krmení a vitaminových preparátů. Proto pokud se Vám u nás bude cokoliv líbit,neváhejte a nakupujte,nakupujte a nakupujte. Pomůžete tak k lepšímu životu spoustě zvířat,která se jej po prožitém strádání,týrání a špatném zacházení určitě zaslouží.Někdy si připadáme jako šamani a kouzelníci když léčíme a kurýrujem,kouzlíme a čarujem a ze zdevastovaných,zubožených a ztýraných koní děláme zase zpátky koně krásné,normální,zdravé a s chutí a radostí ze života.Všichni pak přinášejí radost ať z rekreačního ježdění nebo třeba postiženým dětem,pro které děláme hipoterapii nebo jen tím,že prostě jsou.A to je super!

V současné době u nás najdete 13 koní různých plemen,velikosti a stáří, krom toho máme ovečku Amálku zachráněnou jako novorozené jehňátko z požáru a vypiplanou na lahvi se Sunarem.Z Amálky už je pořádná černá(doslovaUsmívající se)ovce rodiny a protože vyrůstala s pejsky v kuchyni,dodnes frčí na psí granule a hanba,hanba,hanba..., na cigáraS vyplazeným jazykem a prostě si myslí,že je pes.Čekáme kdy začne u vrátek i štěkat.Také máme kozlíka Oskara zachráněného z pekáče před podříznutím a upečením a jak Oskar od mládí bydlí v koňské stáji,tak si myslí,že je kůň a bez nich nedá ani ránu.Jednoho listopadového dne před třemi lety nás adoptoval kačer,jež dostal jméno Adolf(ano,povahová podoba naprosto jasná a trefná).Prostě nakráčel z návsi do otevřených vrat statku,rozhlédl se,a pravil"jmenuji se vtěrka a budu s vámi bydlet".A bydlí.Krom toho,že je nerudný,nedružný a skrznaskrz protivný,je to asi jediný kačer v republice,který je ortodoxní a zapřisáhlý neplavec a vodu bere coby svého úhlavního nepřítele.V rybníce se topí(probíhala záchranná akce),jak prší tak nevystrčí zobák z kurníku.Když jeho schválnosti a zlobení dosáhnou vrchovaté míry a už s ním není k vydržení,tak menším trestem je vysazení na valník s hnojem a protože je Adolf jaksi myšlenkově pomalejší,tak mu trvá dvě hodiny než zjistí,že je pták a může sletět dolů.Větší,ba úplně největší,trest je hození do škopku s vodou.To se pak stráááááášlivě urazí,odkráčí se sušit a půl dne s námi slovo neztratí(to je neštěstí{#emotions_dlg.rehot})Dokonce měl minulé léto svoji reportáž v televizních novinách na Nově a topil se v přímém přenosu.Útulek ještě oplývá ježkem Pepíčkem a ježkovou Pepíčkovou,které jsme nezávisle na sobě a v rozmení několika let našli jako malilinká ježátka za počátku zimy.Bez pomoci by nepřežili.A tak jsme zase piplali,kapátkem a stříkačkou,ježci bydleli v kuchyni a ve spíži.A protože neměli šanci se naučit lovit(žížaly po kuchyni fakt tahat nebudu),v přírodě by si nenašli potravu.Když dospěli,tak jsme je přestěhovaliz kuchyně do přípravny krmení,protože ježci jsou strašní čuníci a Pepíčci se nám zdárně každý rok množí. Pepčaty pravidelně zásobujeme přilehlou CHKO Sedmihoří.O kuchyni se také dělí ještě králíček Toníček,kterého jsme našli v lednu před 4lety v plzeňské popelnici,pravděpodobně nevhodný vánoční dárek).Dále u nás najdete voříška Alberta z plzeňského útulku a jezevčici Sáru,kterou jsme našli jako měsíční štěňátko v krabici pod kontejnerem v Horšovském Týně.Tito se o hlídání statku dělí s naší Rychlou rotou skládající se ze tří hus českých bílých.A těm neproklouzne ani myšUsmívající se.Kam se hrabe RAF.

Takže komukoliv se cokoliv v našem obchůdku líbí,hurá do nakupování.Pomůžete tak k lepšímu žití nádherným a ušlechtilým tvorům,jakými koně bezesporu jsou a kteří v životě moc štěstí neměli.

Děkujeme

Blanka Schröpferová

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od koňský útulek S.O.S. Život pro koně

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--