Profil uživatele
KOOS
Prodávající
Prostějov (pobočka Zlín)
Registrace: 2.5.2011

 

Dobrý den,

rády bychom Vám nabídly produkty, které navrhujeme a vyrábíme pro radost těch, kteří si je vyberou a pro radost těch, kteří jimi budou obdarováni.

Za Vaši milou návštěvu předem děkujeme.                     Vaše KOOSačky

-------------------------------------------------------------------------

Sady polštářů RESTART:

imageimageimage

---------------------------------------------------------------------------------------

Zástěry:

imageimageimage

---------------------------------------------------------------------------------------

Polštáře:

imageimagehttps://static2.flercdn.net/i4/products/dd2/f/65/74/06587465_tobnpi.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------

Výrobky na přání:

... Líbil by se Vám některý z našich výrobků v jiném provedení? Napište nám....

... Máte vlastní nápad na dárek? Napište nám...

... Vybrali jste si v našich prodaných výrobcích? Napište nám...

... Máte nějaké jiné nápady a připomínky? ..... Ano, opět nám napište!

---------------------------------------------------------------------------------------

Výrobky na přání jsme schopné realizovat s termínem dodání cca 2 týdny.

Proto vybírejte a navrhujte dárečky pro své blízké s dostatečným předstihem. Děkujeme za pochopení.

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Způsob dopravy
Ke zboží je vystaven doklad o prodeji. Zboží je baleno dle jeho objemu, tzn. buď do klasické obálky, bublinkové obálky nebo do kartonu. Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty a dopravce DPD. Jednotlivé poštovné je uvedeno u výrobků. Poštovné u zahraničních objednávek je jen orientační, bude upraveno v každé konkrétní objednávce dle země určení a sazebníku dopravce. Na základě domluvy předem lze zboží zaslat i na dobírku.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro nákup v obchodě KOOS prostřednictvím rozhraní webové stránky www.fler.cz/koos (další údaje o prodávajícím viz.údaje uvedené v objednávce).

I. UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

 • 1. Kupní smlouva vzniká potvrzením objednávky
 • 2. Webové stránky obsahují informace o zboží včetně jeho ceny a nákladů na jeho dodání. Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH.

II. CENA ZBOŽÍ

 • 1. Cenu zboží včetně nákladů na jeho dodání hradí nakupující bezhotovostním převodem na účet prodávajícího (číslo účtu je uvedeno v potvrzení objednávky) nebo v hotovosti v případě osobního převzetí zboží.
 • 2. O přijetí platby a odeslání zboží je nakupující informován elektronickou poštou.
 • 3. Pokud není platba připsána do 14 dnů od potvrzení objednávky, obdrží nakupující elektronickou poštou připomenutí platby a upozornění na stornování objednávky po uplynutí 7 dnů od odeslání připomenutí platby. Pokud tedy zboží není uhrazeno ve lhůtě 21dnů od potvrzení objednávky, bude objednávka stornována.

III. ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

 • 1. Nakupující bere na vědomí, že nelze odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo zhotoveno nebo upraveno podle přání nakupujícího.
 • 2. Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 1 oddílu III, má kupující právo od kupní smlouvy odstoupit do 14-ti dnů od převzetí zboží. O odstoupení od kupní smlouvy musí nakupující informovat prodávajícího elektronickou poštou. Zboží, které nakupující vrací, nelze zaslat na dobírku. Zboží musí být nepoužívané a nepoškozené. Náklady na jeho doručení hradí nakupující. Po obdržení vráceného zboží bude částka za zboží vrácena bezhotovostním převodem na účet uvedený nakupujícím.

IV. PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

 • 1. Zboží je k přepravě předáno pečlivě zabalené, aby nedošlo k jeho poškození. Pokud při převzetí vykazuje obal porušení svědčící o neoprávněném vniknutí do zásilky, nemusí nakupující zásilku od přepravce převzít a následně o této situaci písemně informuje prodávajícího.
 • 2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určení nakupujícím, je nakupující povinen převzít zboží při dodání.

V. PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ

 • 1. Prodávající odpovídá za prodávané zboží. Odpovídá za to, že zboží nemá při převzetí vady a má vlastnosti, které prodávající uvedl v informacích o zboží.
 • 2. Vyskytne-li se u zboží odstranitelná vada, má kupující nárok na výměnu zboží nebo jeho opravu. V případě neodstranitelné vady má nakupující nárok na přiměřenou slevu nebo na odstoupení od smlouvy.
 • 3. Jako záruční list slouží faktura, která je přibalena ke zboží.
 • 4. Zákonná záruční lhůta je 24měsíců a začíná dnem převzetí zboží. Záruka se nevztahuje na poškození zboží ze strany nakupujícího a nevztahuje se na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

V. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 • 1. Nakupující souhlasí se zpracováním svých osobních údajů (uvedených při objednání) prodávajícím pro účel realizace plnění kupní smlouvy.
 • 2. Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje prodávajícím předávány třetím osobám, ani jinak nebudou zneužity.

VI.  A JAK PRAVÍ LITERA ZÁKONA: K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, více zde: http://www.coi.cz.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím