Domů Profil prodejce kopalova
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Raspenava, ČR
  • 11 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (6) 100%
Nadšenci: 70
Aktivita: aktivní
Prodáno: 11
Registrace: 28.12.2012
Město: Raspenava
Stát: ČR

kopalova

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahojky, já jsem Eva a vítám Vás všechny ve svém ŠATNÍKU PRO PANENKY BARBIE, PANENKY MIMINA, PANENKY EVIČKY I PRO VŠECHNY OSTATNÍ PANENKY DLE VAŠEHO PŘÁNÍ .

Ručním pracem se věnuji již od malička. Do svých výrobků vkládám svou fantazii, ráda experimentuji s barvami i s materiály. Při tvorbě  využívám kombinaci technik (háčkování, pletení,šití. vyšívání a zdobení korálky a flitry).Důležitost vidím nejen v estetice, ale i v kvalitě finálního výrobku, v jeho samotném provedení. Velkou radost mi dělá vidět spoustu výrobků pohromadě a pozorovat rozzářené oči dětí, které  se přijdou podívat na výstavy. Pořádám je již 15 let  a pozorování reakcí všech , kteří na ně přicházejí stojí za to. Také mezi výrobky nabízenými přes fler jsou exponáty, které byly součástí výstavy  v prosinci 2012. Oblečky z první výstavy před 15 lety jsou stále součástí šatníku  pro panenky v některých mateřských školách, což ukazuje samo o sobě na jejich kvalitu. Touto činností se vracím do dětských let. Vlastně si tak hraju s panenkami celý život - NIKDY JSEM NEPŘESTALA. Doufám, že svými modely udělám radost ještě více dětem i dospělým právě pomocí FLERU.

UPOZORNĚNÍ:

Zboží, které je v nabídce přes Fler prodávám i jinými způsoby. Proto se může stát, že nebude zboží na skladě ihned a bude muset být vyrobeno nové. V takových případech  může dojít k droboučkým odlišnostem výrobku oproti fotografii.

V nabídce je toto zboží označeno jako zboží s termínem dodání DO TÝDNE.

Některé různými způsoby prodané zboží vyřazuji postupně z nabídky a vkládám ho do fotogalerie , kde si ho můžete prohlédnout. V případě zájmu o toto zboží je možné jej znovu po dohodě vyrobit dle přání.

Své přání můžete sdělit formou fler pošty, nebo formou zprávy (komentáře) v profilu.

 

 

 

 

 

 

Ráda pletu i na miminka a děti do 6 let. Toto jsou fotky dvou mých nejprodávanějších kompletů pro děti.

 

 

Také focení je mou velkou vášní. Miluju přírodu, ráda chodím na vycházky, jezdím na kole a prostě se dívám kolem sebe. To co mě zaujme hned nafotím a ráda se ke snímkům vracím. Každý z nich má skutečnou historii, je spojený se skutečným příběhem, který se mi hned po shlédnutí fotky začne odehrávat ve vzpomínkách znovu jako kdyby se zastavil čas.

Několik fotek je i součástí mé nabídky. Doufám, že se budou líbit.

 

A to je naše SISI. Nejraději dělá přesně to, co nesmí. Kamaráda našla v počítači, ráda se vyvaluje na klávesnici, což se samozřejmě neslučuje s naší prací. Někdy musíme využít své fyzické převahy a razantně jí dát najevo, že jí nepomůže ani její touha po Paříži a klávesnici musí opustit. Moc se jí to nelíbí, ale nic jiného jí nezbývá, takže musí ustoupit.

Celý život miluji tanec. Hodně let jsem trénovala společně s dalšími trenéry závodní taneční páry a pořádala celorepublikové taneční soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích.

V současné době už netrénuji závodní páry, ale u tance jsem zůstala. Ve volném čase vyučuji tanec a etiketu 15 leté tanečníky v rámci kurzů.

Toto jsou fotografie ze závěrečného plesu mých letošních svěřenců, konaného 1.3.2013.

Ze svého závěrečného vystoupení měli trochu strach, ale s mou slovní pomocí z pódia ho zvládli výborně.

 

 

Proto se také objevují v mé nabídce oblečky pro panenky tanečnice a tanečníky v SÉRII BARBIE DANCE.

Tato série bude postupně celoročně doplňována o další modely.

 

Mým velkým koníčkem je i zahrada. I do ní  se snažím vnést originalitu a

osobitost.

V roce 2010 mi celou zahradu vzala velká voda, takže to co je vidět

na fotografiích je vlastně miminko zrozené po ničivé povodni v srpnu 2010.

Ale jako každé miminko neustále rozkvétá, tak rozkvétá i zahrádka.

A já věřím tomu, že časem bude tak bohatá jako před povodní.

 

 

 

Součástí mé nabídky jsou i šité, pletené a háčkované sváteční dekorace.

 

 

 

mando

Zboží zasílám jako rekomando nebo pojištěný balíček. Po vzájemné dohodě lze zboží dopravit i osobně. Budu moc ráda, když mi dáte vědět, zdali jste zboží obdrželi v pořádku.Usmívající se

Děkuji, že respektujete autorská práva.

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od kopalova

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--