Jsem zpátky doufám že jste na mě nezanevřeli a opět si u mě pořídíte nějakou lžičku či příbor :-)
Profil uživatele
Korálek Vlastička
Prodávající
Davle
Registrace: 13.4.2011

Vítám vás ve svém korálkovém království. U navlékání korálků se řídím motem " V jednoduchosti je krása" a proto u mě nenajdete složité druhy šperků, přesto doufám že vás nějaké zaujmou :-) Na vaše přání je možné vyrobit šperk dle vašeho barevného přání...

K navlékání používám postříbřené komponenty a bižuterní komponenty z platiny. Velmi oblíbeným druhem materiálu je pro mě perleť, takže zde najdete mnoho druhů šperků z perletě v různých barevných kombinacích, musím ale upozornit, že perleť může mít nepatrné vady, které k přírodní perleti patří...U náušnic uvádím vždy délku, bez délky afro háčku.

Další mojí velkou láskou je láska ke květinám a to především živým. Věnuji se svatební floristice a celkovému svatebnímu servisu a výzdobě vašeho slavnostního dne, stačí mě jen kontaktovat a vytvořím Vám svatbu podle vašich snů...

Můj poslední a velký koníček je tvorba šperků a příborů z fimo hmoty. Bohužel nestačím doplňovat fotogafie na fler, pro velký zájem mimo flér na řemeslných trzích. Ale neváhejte mě kontaktovat a napsat o jaký příbor či šperk máte zájem a budu se snažit vyjít vstříc vašim požadavkům :-)
U šperků z fimo hmoty mi zákazníci kladou dva nejastější dotazy proč nepracuji v rukavicích abych neměla vidět na svých výrobcích otisky a zda mohou dávat příbory do myčky na nádobí?
S rukavicemi nepracuji protože jsem ráda že je na mých výrobkách vidět, že jsou ručně vyrobené jakmile na výrobku nemám vidět otisky cizinci se mě na trzích často ptají zda to je opravdu ruční práce :-)
A zda mohou mé příbory do myčky na nádobí? Každému odpovídám že ne, ale z vlastních zkušeností příbory do myčky dávám a stalo se mi jen jednou že slon přišel o oko :-) Takže nejspíš záleží na myčce a na vás :-)

 

Všem děkuji za přízeň Vaše Vlasta

Každý zákazník se může těšit na dáreček...

Způsob dopravy
Česká pošta, balím do obálek vyložených bublinkovou folií.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím