Profil uživatele
koralky-ivet
Prodávající
Chýnov
Registrace: 27.5.2012

Hezký den (večer/noc),

děkuji Vám, že jste zavítali na můj profil Koralky-ivet.

Pocházím z malé vísky jménem Chýnov, který se nachází poblíž Tábora. Takže jih Čech:).  Přes týden se ale pohybuji převážně v Praze, kde studuju Přírodovědeckou fakultu.

Bižu svět mě baví už pěknou řádku let, jsem ale pouhý nadšenec, netvořím pro živobytí, pouze pro radost a relax. Budu moc ráda, když se na mé výrobky mrknete a případně i přidáte komentář;).

 

Mou další velkou láskou se stala přírodní mýdla a kosmetika.. 

S pokornou láskou k přírodě vyrábím mýdla metodou za studena. Mýdla jsou vyráběna z kvalitních olejů, pečlivě prosušených domácích bylinek rostoucích v romanticky zasazené zahrádce na jihu Čech, z poctivých silných výluhů z bylinek. Dále do mýdel vpravuji čistě přírodní esenciální olejíčky a přírodní barviva a koření (paprika, sušený jogurt a med, mrkev, hřebíček, ovesné vločky, různé druhy bylinkových pudrů - meduňkový, mátový, dubový atd.).

 

Další přírodní produkty navazují na stejnou vlnu jako jsou mýdla - bez chemických konzervantů, bez syntetických silic, s péčí a prostou touhou bytí v souladu s přírodou.

 

Všechny produkty prodávám jako dekorativní kosmetiku. Je proto jen na Vás, jakým způsobem naložíte s nakoupenými produkty. Všichni naši známí v okolí i neokolí ovšem rostlinná mýdla hojně používají, tak jak to dělaly naše babičky a prababičky (byť teda častěji s živočišnými tuky, když nevěděli jak využít zbytek nevyškvařeného sádla:).

Mým hlavním cílem je hlavně potěšit a pohladit nejen duši, ale i tělo a vrátit se o krok nazpět (ikdyž v některých případech by to nemuselo vyznít úplně dobře - u mýdel - je to ku prospěchu:)

 

Přeji Vám všem jen klidné dny i noci a děkuji moc za návštěvu{#emotions_dlg.rose2}.

 

"I ta nejnepatrnější změna, která se dnes stane, Vás dovede k podstatně odlišným zítřkům". Richard Bach

Způsob dopravy
ČESKÁ POŠTA - platba převodem na účet - na dobírku (poštovné se zvýší na 65Kč). Všechny Vámi zakoupené výrobky balím do plastikových sáčků, poté do ozdobných balíčků a v rámci bezpečnosti je ukládám do bublinkaté fólie. Osobní odběr je možný v Chýnově, Táboře či Praze - vše po osobní domluvě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím