Domů Profil prodejce koralky-ivet
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Chýnov, ČR
  • 76 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (70) 100%
Nadšenci: 81
Aktivita: aktivní
Prodáno: 76
Registrace: 27.5.2012
Město: Chýnov
Stát: ČR

koralky-ivet

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Hezký den (večer/noc),

děkuji Vám, že jste zavítali na můj profil Koralky-ivet.

Pocházím z malé vísky jménem Chýnov, který se nachází poblíž Tábora. Takže jih Čech:).  Přes týden se ale pohybuji převážně v Praze, kde studuju Přírodovědeckou fakultu.

Bižu svět mě baví už pěknou řádku let, jsem ale pouhý nadšenec, netvořím pro živobytí, pouze pro radost a relax. Budu moc ráda, když se na mé výrobky mrknete a případně i přidáte komentář;).

 

Mou další velkou láskou se stala přírodní mýdla a kosmetika.. 

S pokornou láskou k přírodě vyrábím mýdla metodou za studena. Mýdla jsou vyráběna z kvalitních olejů, pečlivě prosušených domácích bylinek rostoucích v romanticky zasazené zahrádce na jihu Čech, z poctivých silných výluhů z bylinek. Dále do mýdel vpravuji čistě přírodní esenciální olejíčky a přírodní barviva a koření (paprika, sušený jogurt a med, mrkev, hřebíček, ovesné vločky, různé druhy bylinkových pudrů - meduňkový, mátový, dubový atd.).

 

Další přírodní produkty navazují na stejnou vlnu jako jsou mýdla - bez chemických konzervantů, bez syntetických silic, s péčí a prostou touhou bytí v souladu s přírodou.

 

Všechny produkty prodávám jako dekorativní kosmetiku. Je proto jen na Vás, jakým způsobem naložíte s nakoupenými produkty. Všichni naši známí v okolí i neokolí ovšem rostlinná mýdla hojně používají, tak jak to dělaly naše babičky a prababičky (byť teda častěji s živočišnými tuky, když nevěděli jak využít zbytek nevyškvařeného sádla:).

Mým hlavním cílem je hlavně potěšit a pohladit nejen duši, ale i tělo a vrátit se o krok nazpět (ikdyž v některých případech by to nemuselo vyznít úplně dobře - u mýdel - je to ku prospěchu:)

 

Přeji Vám všem jen klidné dny i noci a děkuji moc za návštěvu{#emotions_dlg.rose2}.

 

"I ta nejnepatrnější změna, která se dnes stane, Vás dovede k podstatně odlišným zítřkům". Richard Bach

Způsob dopravy
ČESKÁ POŠTA - platba převodem na účet - na dobírku (poštovné se zvýší na 65Kč). Všechny Vámi zakoupené výrobky balím do plastikových sáčků, poté do ozdobných balíčků a v rámci bezpečnosti je ukládám do bublinkaté fólie. Osobní odběr je možný v Chýnově, Táboře či Praze - vše po osobní domluvě.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od koralky-ivet

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--