Profil uživatele
kosticka.z
Prodávající
Brno
Registrace: 15.5.2012

Vítám Vás v mém obchůdku. K ručním pracem jsem byla vedena od malička mamkou a babičkou. Díky těmto dvěma úžasným ženám Vám můžu představit moje výrobky.

Vyšívání polštářků odstartovalo narození mojí neteře Evičky, kterou jsem na světě a v naší rodině chtěla přivítat něčím opravdu osobním. Tento polštářek měl velký úspěch, proto jsem se rozhodla nabídnout Vám možnost obdarovat Vaše blízké také něcím originálním.

První vyšívaný obraz jsem pojala spíš jako výzvu, protože mě vždycky lákala a fascinovala kombinace křížkové a korálkové výšivky.

U vyšívání a následném šití si vždycky krásně odpočinu a těší mě, pokud svoji radost z tvorby můžu sdílet s příjemnci těchto výtvorů.

Způsob dopravy
Dopravu zboží zajišťuje Česká pošta. Zásilka je pečlivě zabalena do igelitového obalu a papíru, aby nedošlo k poškození zboží během přepravy.
Obchodní podmínky

Dodací lhůta se počítá od přijetí platby. V případě, že se Vám zboží nelíbí, nebo jste o něm měli jinou představu, máte ze zákona právo na vrácení zboží bez udání důvodu do 14-ti dnů od jeho převzetí. V takovém případě se však zavazujete uhradit poplatky spojené s dodáním zboží. Právo vrácení zboží je platné za předpokladu, že je zboží vráceno zpět nepoužité, kompletní a nepoškozené.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím