Profil uživatele
Kotěvbotě
Prodávající
Kozlovice
Registrace: 19.3.2009

Už skoro dva roky jsem bezmezný obdivovatel výrobků chráněných dílen...to, co lidičkové z dílen dokáží vyrobit i navzdory svému handicapu, je často neuvěřitelné. Jejich výrobky jsou samozřejmě všechny ručně zhotovené a i v případě stejného střihu nenajdete dva úplně stejné - každý je originál! Navíc jsou všechny neuvěřitelně pozitivní, možná právě proto, že jejich tvůrci nemají moc snadný život.

Prodejem svých výrobků si chráněné dílny vydělávají na svůj provoz, ale  - což je často důležitější - dávají šanci i postiženým lidem zapojit se do "normálního" života. Z prodeje každé hračky či polštářku se zaměstnanci dílen upřímně radují, protože tím získají pocit, že jsou společnosti něčím užiteční. Však asi všichni sami znáte tu radost, když si někdo objedná vaši kabelku, šperk, či cokoli jiného, nebo jen napíše pochvalný komentář.

Proto jsem se s přítelem rozhodla, že chráněné dílny podpoříme a to tak, že nabídneme skrze internet jejich úžasné výrobky. Teď už jsme v kontaktu s asi deseti dílnami z celé republiky, vybíráme (dle našeho názoru) ty nejhezčí věcičky, fotíme a taky se snažíme nabídku stále rozšiřovat.

A protože chráněným dílnám opravdu fandím, občas sama navrhuji hračky, které by se mohly vyrábět, vymýšlím pro ně básničky (snad časem vznikne i celá básničková knížečka) a hlavně se snažím šířit informace o všech těch šikovných lidičkách dál!

Způsob dopravy
Balíčky zasílám Českou poštou, poštovné činí 50 Kč u malých balíčků (např. figurka z keramiky, malý textilní hadráček, polštářek...), 70 Kč u větších balíků (velká hračka, více hraček najednou...)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím