Profil uživatele
kouk
Prodávající
Brno
Registrace: 22.10.2009

Jmenuji se Bára a po letech nakupování na Fleru jsem se rozhodla pár vlastních věcí i nabídnout. Inspiraci hledám ve starším, méně známém umění - od středověku po Belle Époque.

Práce s papírem má pro mě terapeutickou hodnotu a má-li z ní radost i někdo jiný, kruh se úspěšně uzavírá :)

 

Způsob dopravy
Zasílám v bublinkové obálce, doporučeně prostřednictvím České pošty.
Obchodní podmínky

Kupní smlouva vzniká v okamžiku, kdy prodávající kupujícímu potvrdí objednávku, o čemž je kupující informován interní poštou nebo e-mailem. Kupující se zavazuje k úhradě zboží včetně částky za poštovné, kterou lze provést výhradně předem, převodem na bankovní účet prodávajícího. Prodávající přijetí platby potvrdí a odešle zboží smluveným způsobem ve lhůtě uvedené v informacích o zboží.


Do 14 dnů od doručení zboží má kupující právo od smlouvy bez udání důvodu odstoupit (nevztahuje se na zakázkovou výrobu či zvláštní úpravu zboží na přání). O odstoupení je kupující povinnen prodávajícího písemně informovat a vyčkat pokynů k navrácení zboží, jež musí být nepoužité a nepoškozené. Částka za zboží bude kupujícímu vrácena po obdržení zboží prodávajícím. Náklady na dopravu hradí kupující. Zboží nelze vrátit zásilkou s dobírkou.

K nákupu vystavuji elektronické faktury, které slouží jako záruční list. Záruku nelze uplatnit, je-li zboží opotřebeno používáním nebo nešetrným zacházením.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím