Profil uživatele
Koutek dovedných rukou
Prodávající
Praha 3
Registrace: 23.11.2009

K voskové batice mě přivedla maminka, zabývala se jí celá léta když dělala výtvarku na Peďáku. Dotáhla jsem její techniku, bavilo mě vymýšlet vzory á la Gustav Klimt, pak Paul Klee. To samé s pletením, kombinace barev a vzorů byla moje doména, nemohla jsem se nabažit. Pak jsem to celé zabalila a vydala se studovat na Filozofii; všechno to máchání ve vodě a hrbení u štrikování mě unavovalo, už to nešlo.

Přišla mateřská. Dítě vyžaduje pozornost ale hraje si samo. Takže zase něco dělám. Sem tam batiku, ta je ale technicky dost náročná. Dala jsem se tedy na vyšívání. Oblíbila jsem si japonskou výšivku Sašiko, co budu zastírat, hlavně pro ten základní steh, ten zvládne každý. A také pro tu jednoduchost, co je v ní síla. Koneckonců, vedle batiky je to i levnější varianta.

Látky používám pevné a odolné, takové, aby taška unesla pár knih. Jsou mezi nimi i dekorační látky z IKEA. Všechny vnitřní stehy jsou zdvojené a každá taška má podšívku. Na batiku používám včelí vosk a běžně dostupné barvy DUHA.

Ať se vám tady líbí!

 

image

image

Způsob dopravy
Zboží balím do bublinkových obálek a posílám prostřednictvím České pošty jako obyčejnou zásilku. Na zvláštní přání ji zašlu jako doporučenou.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím