Domů Profil prodejce kouzelné klubíčko
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Žatec, ČR
  • 10853 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (331) 100%
Nadšenci: 353
Aktivita: aktivní
Prodáno: 10853
Registrace: 25.1.2015
Město: Žatec
Stát: ČR
Důležitá informace: Pro usnadnění výběru svatebního zboží najdete na úvodní stránce mého profilu v sekci SVATBA vzorky vývazků i všech barev stuh. Pokud jste nenašli ve své barvě to co hledáte, napište mi Fler poštou a zkusíme se domluvit.

kouzelné klubíčko

/ Prodávající
Novinky
1087614
24.12.2023 Moji milí, přeji Vám všem krásné, pokojné a klidné vánoční svátky. Ať máte možnost strávit je s těmi, které máte rádi, ať všichni Vaši blízcí najdou cestu domů ❤️.....
Vaše KK

Vítám Vás ve svém malém království.

Ráda bych se tu s Vámi podělila o mé pletení, háčkování, šití a jiné kouzlení s klubíčky. A nejen to. Láká mě zkoušet stále něco nového.

Ke každému výrobku se snažím vložit co nejvíce fotografií. Fotky vkládám i do fotogalerie.

Budu ráda, když do mého obchůdku nakouknete a mé výrobky Vám udělají radost. Ještě raději budu, pokud se Vám bude něco líbit. A jestliže si něco objednáte, to budu úplně nejraději.

Nebráním se žádnému Vašemu nápadu či návrhu. Pokud to jen trošku půjde, ráda Vám vyhovím a vyrobím zboží dle Vaší představy.

A proto: nenechte se už ničím rušit a v klidu prohlížejte.

Vaše KK

image      image

Osud mě zavál do Žatce a nadělil mi spoustu času. Začala jsem přemýšlet co s ním.

Nejdříve jsem oprášila šicí stroj a pustila se do šití. Ušila jsem pár dárečků pro synovce a neteřinku. Taky mě napadlo vytáhnout ze skříně krabici, kde se pod klubíčky schovávaly jehlice a háčky. Byly tam už dlouho. Háčkovat a plést jsem se učila od své maminky a babičky a taky na hodinách ručních prací ještě ve škole. Když byli moji synové malí, pletla jsem, háčkovala i šila docela dost. Postupně jsem tuto zálibu opustila, nahradily ji jiné.

Tak jsem zkusila využít klubíček různých zbytků vln a uháčkovala po letech první čepičku, pak upletla první šálu ... a jsem v tom až po uši. V předstihu jsem pro své dvě kamarádky vytvořila dárečky na naši každoroční besídku. A protože se líbily, napadlo mě udělat dárečky i pro své blízké. Vytvořila jsem jich spoustu, drobnosti jen tak pro radost. A vymýšlím další a další věci. Najednou nevím, co zkusit dřív. Háčkuju, pletu, stříhám, šiju, motám, škrobím, korálkuju ...

Inspirace hledám v časopisech, na internetu i ve svém okolí.

Každý, komu jsem svůj výtvor předvedla, mi řekl, že je škoda nechávat si to jen pro sebe. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem se rozhodla zkusit se podělit  o své „kouzlení“ s Vámi.

Pokud Vás mé výrobky osloví a udělají Vám radost, bude mi potěšením.

 

      

Váháte s barvou svatby?

Potřebujete si prohlédnout odstíny stuh?

Právě pro Vás jsem vložila vzorkovníky jak stuh tak vývazků. Pod stejným číslem najdete název odstínu stuhy, vzorek stuhy i vzorek vývazku.

Používám kvalitní oboulící atlasové/saténové stuhy. K dispozici mám všechny barvy v různých šířích - 6 mm, 10 mm, 20 mm, 38 mm.

Pokud jste v mé nabídce nenašli svatební doplňky v barvách, které potřebujete nebo jste si vymysleli něco nového, neváhejte mi napsat. Pokud to jen trochu půjde, ráda Vám vyhovím Úsměv

Způsob dopravy
Zboží zasílám zabalené dle druhu v bublinkové obálce nebo krabičce či krabici. Nabízími možnost zaslání balíku DO ZÁSILKOVNY (na výdejní místo) a DO BALÍKOVNY (na výdejní místo i na adresu). Jiné možnosti pouze po předchozí domluvě. Přesná cena poštovného se může měnit v závislosti na množství objednaného zboží, způsobu zabalení a aktuálního ceníku služeb Zásilkovny a Balíkovny. Objednávku zasílám po připsání platby na účet. Při nákupu více kusů nebo druhů zboží účtuji samozřejmě jedno poštovné. Po domluvě je možný i osobní odběr zdarma.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od kouzelné klubíčko

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--