Profil uživatele
Kouzelné Kroužky
Prodávající
Vratimov
Registrace: 1.7.2016

Jmenuji se Martina a od roku 2014 mě popadlo obrovské nadšení pro výrobu šperků technikou kroužkování. Ráda vytvářím různé vazby a stále přemýšlím co všechno by se dalo z kroužků vykouzlit.

Chainmaille neboli Kroužkování je technika spojování kroužků do různých vazeb, které mohou vytvářet nejen šperky, ale také různé doplňky, dekorace či kroužkovou zbroj ;)

K výrobě používám kroužky z eloxovaného hliníku. Hliník je lehoučký a díky povrchové úpravě (eloxování) nešpiní kůži, je stálobarevný a nevyvolává alergické reakce (mohou se vyskytovat výjimky stejně jako u stříbra). 

Na náramkové zapínání a náušnicové háčky používám komponenty z chirurgické oceli, také proto jsou šperky vhodné i pro alergiky.

Mé výrobky jsou vhodné jako dárky pro ženy, dívky a také pro muže. Najdete zde náušnice, náramky, přívěsky na krk, klíče a kabelky nebo malé dekorace.

Pokud bude chtít něco speciálního, více kusů či jinou barvu čehokoli co mám zrovna v nabídce, neváhejte použít vnitřní poštu a domluvíme se :) 

 

TOPlist

 

POUŽÍVANÝ MATERIÁL

Eloxované hliníkové kroužky

Eloxovaný hliník je lehoučký a stálobarevny. Většinou nezpůsobuje alergickou reakci, vyjímky však nejsou vyloučeny stejně jako u jiných hypoalergenních kovů.

Eloxování je chemicko-tepelná úprava povrchu hliníku, aby se zabránilo oxidaci a proto je pak stálobarevný a nešpiní.

Korálky

Název KORÁLEK je odvozen od přírodního korálu. Korálky mohou být vyrobeny z různých materiálů jako je sklo, akryl, kov, keramika, přírodní minerály a další. Pro svou rozmanitost tvarů a materiálu poskytuje nepřeberné množství variant použití.

Nerezová ocel

Na hypoalergenní komponenty pro výrobu šperků je nejčastěji používaná Nerez-ocelová slitina typu 316L známá jako chirurgická ocel a také Nerez-ocelová slitina typu 304 která má velice podobné složení.

 

Údržba: Pokud se vám zdají matné, stačí kroužky namočit v teplé vodě, v ruce napěnit s trochou tekutého mýdla, důkladně opláchnout a vysušit. Nepoužívejte k tomu žádné pomůcky (drátěnku, kartáček, houbičku atd.) mohli byste povrch kroužků poškodit.

 Nevhodné pro děti do 3 let

Způsob dopravy
50,- Česká pošta
Zboží posílám v bublinkové obálce doporučeně.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Martina Janottová, IČ 05192145, prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/shop/kouzelne-krouzky. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu. 

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit a to i bez udání důvodu.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího např. vnitřní poštou.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u MONETA Money Bank, a. s.). Prodávající odešle kupujícímu zboží po připsání platby na účet.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 16. července 2016.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
731208
25.6.2018 Nové duhové náušničky https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.