Domů Profil prodejce Kouzelné Kroužky
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Vratimov, ČR
  • 137 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (28) 100%
Nadšenci: 119
Aktivita: aktivní
Prodáno: 137
Registrace: 1.7.2016
Město: Vratimov
Stát: ČR

Kouzelné Kroužky

/ Prodávající
Novinky
997601
3.3.2022 Chtěla bych trošku pomoct a ulehčit také zvířátkům v té hrůze alespoň kapkou. Protože každá kapka se počítá...
https://www.fler.cz/zbozi...

Chainmaille neboli Kroužkování mě fascinuje už od roku 2014, kdy jsem začala své první nemotorné pokusy o spojování kroužků do různých vazeb. Přestože bych se svému koníčku chtěla věnovat více, proměňuji se na šperkařku pouze po večerech nebo o víkendech, kdy se svým stánkem v průběhu roku vyjíždím na různé akce v Ostravě a blízkém okolí.

Technika kroužkování má kořeny ve středověku, kdy brníři vyráběli kroužkovou zbroj. V každé zemi měli trochu jiný styl, proto existuje například vazba evropská, byzantská, perská nebo třeba japonská. Všechny tyto vazby a k tomu špetka fantazie jsou pro mě skvělým základem k vytvoření množství šperků, doplňků či dekorací.

Používám kroužky z eloxovaného hliníku a díky tomu jsou všechny mé výrobky kouzelně lehoučké, hypoalergenní, nebojí se vody a nezčernají ani při každodenním používání.

Ráda vytvářím věci, které váš den udělají nevšedním, ať už okrášlíte sebe kroužkovým šperkem nebo svůj domov dekorací z mé dílny. Nebráním se ani nápadům, které chcete prostřednictvím kroužků zrealizovat vy.

Kouzelné Kroužky je název, který skvěle vystihuje co všechno se dá z kroužků vykouzlit a eloxovaný hliník, ze kterého jsou všechny moje výrobky zhotoveny.

Na náramkové zapínání a náušnicové háčky používám komponenty z chirurgické oceli, také proto jsou šperky vhodné i pro alergiky.

Pokud bude chtít něco speciálního, více kusů či jinou barvu čehokoli co mám zrovna v nabídce, neváhejte použít vnitřní poštu a domluvíme se :)

imageCik Cak Kravata - na objednávkuimage
imageimageimage

TOPlist

 

MATERIÁL

Eloxovaný hliník je bezolovnatý, neobsahuje rtuť nebo kadmium. Je lehoučký a stálobarevný. Většinou nezpůsobuje alergickou reakci, výjimky však nejsou vyloučeny stejně jako u jiných hypoalergenních kovů jako je např. stříbro.

Eloxování (anodizace) je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku. Spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy na upravovaném povrchu. Tato vrstva již dále neoxiduje, a tím před oxidací chrání i samotný hliník.

Složení použitých kroužků – hliník slitina 5356 nebo také A1Mg5 (slitina s hořčíkem kvůli tažnosti). Tento materiál je odolný korozi, částečně i slané vodě. Použití také v potravinářském, lodním, leteckém či automobilovém průmyslu. Složení odpovídá CSN 424415 a evropské normě EN AW 5356 a je plně vytvrzený H18.

Nerezová ocel nebo chirurgická ocel je tvrdý a odolný materiál nekoroduje, nečerná a je hypoalergenní. Na komponenty pro výrobu šperků je nejčastěji používaná Nerez-ocelová slitina typu 316L známá jako chirurgická ocel a také Nerez-ocelová slitina typu 304 která má velice podobné složení.

Korálky - název je odvozen od přírodního korálu. Korálky mohou být vyrobeny z různých materiálů jako je sklo, akryl, kov, keramika, přírodní minerály a další. Pro svou rozmanitost tvarů a materiálu poskytuje nepřeberné množství variant použití.

ÚDRŽBA

Výrobek stačí namočit ve vlažné vodě, napěnit s trochou tekutého mýdla, důkladně opláchnout a vysušit. Nepoužívejte žádné pomůcky (drátěnku, kartáček, houbičku atd.) mohli byste povrch kroužků poškodit. Nepoužívejte agresivní mycí prostředky.

Nevhodné pro děti do 3 let

Způsob dopravy
75 Kč Česká pošta doporučené psaní.
30 Kč Česká pošta obyčejné psaní (jen u objednávky do 100 Kč)
75 Kč Zásilkovna
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kouzelné Kroužky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--