Domů Profil prodejce Kovaný Petr
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Jindřichův Hradec, ČR
  • 152 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (20) 100%
Nadšenci: 425
Aktivita: aktivní
Prodáno: 152
Registrace: 12.5.2015
Město: Jindřichův Hradec
Stát: ČR

Kovaný Petr

/ Prodávající
Novinky
1041363
4.1.2023 Lamport II

Jsme Designová dílna. Co to znamená. Pracujeme se starým užitým dřevem, kterému díky ručnímu zpracování ponecháváme jeho historii. Vyvíjíme vlastní postupy výroby od prvního řezu po povrchové úpravy. Dřevo doplňujeme vlastními kovanými nebo broušenými prvky, které si také vyvíjíme sami. Kovářská a zámečnická práce jsou pro nás především doplněním našeho vlastního designu.

Někdy ale kov zvítězí jako samostatný materiál, ale i zde vyrábíme pouze naše vlastní návrhy. Nemáme rádi, když od nás někdo "opisuje" a neděláme to ani druhým. 

Náš zákazník se může těšit na osobní přístup a na výrobu na míru, my se zase těšíme z každé nové práce, neboť nás posouvá dál. 

Nejraději vymýšlíme zbrusu nové kusy, do kterých můžeme zapojit staré dřevo, kov a ano, i sklo. I s tím pracujeme velmi rádi a dáváme přednost cenným historickým nálezům a zpracováváme i sklo, jehož původní účel by mnozí jen těžko hádali. 

 

Způsob dopravy
PPL, naše vlastní doprava, pošta, osobní odběr
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Kovaný Petr

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--