Domů Profil prodejce Kožené výrobky Landsinger
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Praha 3, ČR
  • 1133 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (113) 100%
Nadšenci: 261
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1133
Registrace: 9.8.2017
Město: Praha 3
Stát: ČR
Důležitá informace: DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000,-Kč!! PLATÍ PRO ČR!! Platba předem - bankovním převodem. NA DOBÍRKU NEODESÍLÁME!

Kožené výrobky Landsinger

/ Prodávající
Novinky
1034978
24.11.2022 Vážení zákazníci, vánoční objednávky přijímáme do 9.12. Ostatní objednávky můžete objednávat jako obvykle. Děkujeme za pochopení!

 

 DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000,- Kč!! PLATÍ PRO ČR!!

Zabýváme se výrobou kožených produktů všeho druhu. Umělecká tvorba, exkluzivita, kvalita, originalita, jedinečnost vašeho výrobku. Vyrábíme širokou škálu kožených výrobků. Specializujeme se na opasky, kabelky, kytarové popruhy, různé obaly na notebooky, mobily,doplňky  atd.

  Navazujeme na naší rodinnou tradici krejčích a brašnářů sahající do dob první republiky. Už naši prarodiče a zakladatelé Otto a Vlasta Landsingerovi položili základy dnešní zakázkové rukodělné výroby kožených výrobků, které se věnuje naše firma. Jejich prioritou byla kvalita, účelnost a krása. Tedy hodnoty, které vyznáváme i my. Neseme jejich jméno a pokračujeme v tradici a odkazu, který nám zde zanechali. Je to pro nás čest a srdcová záležitost moci pokračovat dále v jejich práci.

Vyrábíme kožené výrobky z kvalitní kůže osvědčenými tradičními řemeslnými postupy.

Při ruční řemeslné výrobě klademe velký důraz na preciznost a kvalitu. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z usní a kůží. Šité z prvotřídních nití. 

VZORNÍK BAREV

Zde je vzorník barev podle kterého si můžete vybrat barvu vašeho výrobku. U výrobků u kterých je tato možnost je vždy přiložen tento vzorník. Napište prosím vždy do objednávky (poznámky) číslo barvy.

POZOR! Barvy dle vzorníku barev můžou na obarvené kůži vypadat odlišně. Je to dáno tím, že každá kůže je jiná a má rozdílné vlastnosti  ( savost, přijímání barvy, původní barva kůže, zpracování  kůže  ),  proto se odstíny barev na každém výrobku mohou lišit!!! Hovězí useň (kůže) je přírodní materiál, který je pórovitý, dýchá a dokáže do sebe přijímat vlhkost, pot, mastnotu, nečistoty a prach. Kůže může mít viditelné nebo skryté ( jizvičky, škrábance apod ). Kůže jako přírodní materiál má vlastnost, že časem dozrává, patinuje se.  Mějte , proto prosím při výběru našich barvených výrobků na paměti, že barva se bude časem vyvíjet.

1) černá 2) tmavě šedá 3) tmavě hnědá palisandr 4) mahagon tmavý 5) karamelová tmavá 6) koňak tmavý 7) přírodní 8) tmavě žlutá 9) červená 10) bordó 11) tmavě fialová 12) tmavě zelená 13) tmavě modrá

Poznámka: Odstín barvy se může mírně lišit dle nastavení Vašeho monitoru.

MONOGRAM ZDARMA

Nabízíme vyražení vašeho monogramu na naše kožené výrobky ZDARMA!!!

Výrobek s monogramem je unikátní a jedinečný.
Možnost vyražení vašeho monogramu se vztahuje na všechny naše výrobky, které mají v popisu (detailu) výrobku uvedenou tuto možnost.

Monogram razíme ručně. Nabízíme dva druhy fontů písma dle foto. Menší A. a větší B. druh písma. Vyberte jaký druh písma budete chtít na vašem výrobku.

Monogram umístíme klasicky na přední stranu výrobku do pravého dolního rohu ( peněženky atd ). Monogram na opasky se obecně razí na konci opasku u dírek . Pokud budete potřebovat monogram jinak umístit, připište toto přání do objednávky.

Připište prosím do Vaší objednávky - monogram a druh písma, který jste si vybrali.

TOPlist

Způsob dopravy
Česká pošta ( doporučené psaní nebo balík, Balík Do balíkovny), Zásilkovna. DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000,- Kč!! PLATÍ PRO ČR!! Zabalené v bublinkové folii nebo v krabici. Na Slovensko zasíláme SK Packeta Home HD. Doručení kurýrem, dopravcem v dané zemi. Doručení na adresu. V případě zakoupení více výrobků, zaplatíte poštovné odpovídající charakteru, velikosti a hmotnosti zásilky. Toto poštovné bude upraveno v objednávce s potvrzením a souhlasem kupujícího. Platba předem - bankovním převodem. NA DOBÍRKU NEODESÍLÁME!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kožené výrobky Landsinger

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--